50%
50%

Istorijos apie moteris, pralenkusias savo laikmetį

ISBN kodas: 9786090143285, EAN kodas: 9786090143285

THE BOOK OF GUTSY WOMEN

Chelsea Clinton, Hillary Clinton

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9786090143285, SKU: 000000000001112218, ISBN kodas: 9786090143285, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-11-05, Formatas: 23,1x18,7x3,2, Knygyne: 27.99, Vertėjas: Margarita Bautrėnienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
13,99 €
Knygyne
27,99 €

Sutaupote 14,00 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

HILLARY RODHAM CLINTON – pirmoji moteris JAV istorijoje, didžiosios politinės partijos iškelta kandidate į prezidento postą. Po beveik keturių dešimtmečių valstybinės tarnybos (advokatės, ginančios vaikų ir šeimų reikalus, pirmosios ponios ir JAV senatorės) ji tapo 67-ąja valstybės sekretore. Žmona, motina ir senelė.

CHELSEA CLINTON – gina mergaičių ir moterų teises rašydama knygas ir dirbdama Clintonų fonde (Clinton Foudation). Taip pat dirba profesoriaus adjunkto padėjėja Kolumbijos universiteto Mailmano visuomenės sveikatos mokykloje. Gyvena Niujorke su savo vyru, vaikais ir šunimi.

XXI amžiuje turime užbaigti didžiulį pradėtą darbą – užtikrinti moterų ir mergaičių teises ir galimybes. Visame pasaulyje per visą žmonijos istoriją moterims teko įveikti stiprų pasipriešinimą, kad iškovotų pergales, atvėrusias visoms mums kelią į pažangą ir lygias teises. Prie šio pasiekimo prisidėjo kiekviena iš šioje knygoje aprašytų moterų. Kaip jos tai padarė? Atsakymai unikalūs kaip ir pačios moterys. Pilietinių teisių aktyvistė Dorothy Height, novatorė Ellena DeGeneres ir plaukikė Diana Nyad nenuleido rankų jokioje situacijoje.
Primatologės Jane’ė Goodal, Diana Fossey ir Birutė Galdikas ragina aktyviau saugoti gamtą visame pasaulyje. Istorikė Mary Beard, pasitelkusi sąmojį, atidarė duris, kurios anksčiau buvo uždarytos, ir Wangari Maathai, įkvėpusi medžių sodinimo judėjimą, suprato sektino pavyzdžio jėgą. Harrieta Tubman ir Malala Yousafzai žiūrėjo baimei į akis ir atkakliai ėjo pirmyn. Kiekviena iš šių moterų tikėjo, kad jų veiksmai gali atnešti permainų. Ir jos neklydo.

Visos knygoje Istorijos apie moteris, pralenkusias savo laikmetį aprašytos moterys – lyderės, išdrįsusios pasipriešinti esamai padėčiai ir iškelti sudėtingus klausimus. Mes tikimės, kad jūs pasisemsite jėgų iš šių istorijų. Mes semiamės. Nes istorija rodo, kad pasauliui reikia drąsių moterų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Puiki knyga apie visiems žinomas ir mažiau garsias (perskaičiusi puoliau apie jas guglinti) moteris bei jų nuveiktus darbus. Labai patiko.
  2. 100%
    Kaip man patinka skaityti apie stiprias ir drąsias moteris. Paskaičius vis po kelias istorijas aplankydavo nuostabus ir pakilus jausmas, kartais net nuostaba suprantant kiek daug aprašomos moterys nuveikė, išgyveno ir pasiekė. Tokias knygas dar mokykloje reikėtų skaityti mergaitėms. Joje daug tvirtų ir ryžtingų moterų istorijų: tyrinėtojų ir išradėjų, sportininkių, aktyvisčių, lyderių, žemės gynėjų, švietimo pradininkių ir kt. O jau kiek įkvepiančių minčių...! Tik vieno norėjosi, kad istorijos būtų dar ilgesnės ir išsamesnės, bet kaip rašoma knygos pradžioje, knygoje siekiama supažindinti su kuo daugiau moterų. Vėliau (jei tik pats skaitytojas norės) tikrai galės daugiau pasidomėti tomis asmenybėmis, kurios labiausiai sudomino. 5/5.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...