ŽEMA KAINA

Ištrūk iš spąstų

ISBN kodas: 9786090136980, EAN kodas: 9786090136980

Reinventing Your Life

J.E. Young, J.S. Klosko

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786090136980, EAN kodas: 9786090136980, SKU: 000000000001111644, Puslapių skaičius: 504, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2019-04-29, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x3,1, Vertėjas: Inga Būdvytytė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
11,19 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ar pastebėjote, kad tam tikrose gyvenimo situacijose visada elgiatės taip pat, tarsi būtumėte užprogramuoti? Nuolat laikotės įsikibę artimų žmonių, nes bijote, kad jie jus paliks, keliate sau didžiulius reikalavimus, teikiate pirmenybę ne savo, o kitų poreikiams, nepasitikite kitais žmonėmis... Jausmas, kad elgiatės ar mąstote netinkamai, bet negalite to pakeisti, slegia.

Knygos „Ištrūk iš spąstų“ autoriai, žymūs JAV psichologai, filosofijos mokslų daktarai J. E. Youngas ir J. S. Klosko siūlo naują strategiją, leidžiančią palengva keisti savo asmenybę ir priartėti prie tokio savęs, koks trokštate būti.
Išsiaiškinsite, kaip:
atrasti ryšį su žmonėmis ir išsilaisvinti iš spąstų;
atsikratyti priklausomybės nuo kitų žmonių ir išsiugdyti gebėjimą savarankiškai tvarkyti savo gyvenimą;
išguiti įsitikinimą, kad kiti žmonės tenori jus įskaudinti ir išnaudoti;
pažaboti pyktį, nuoskaudą ir tuštumos jausmą.

Jeffrey E. Young – filosofijos mokslų daktaras, dėsto Kolumbijos universiteto Psichiatrijos fakultete. Vadovauja Kognityvinės psichoterapijos centrui Niujorke ir Schemų psichoterapijos institutui. Dr. Youngas yra schemų psichoterapijos pradininkas ir vienas iš Kognityvinės psichoterapijos akademijos steigėjų. Pastaruosius 25 metus jis skaito paskaitas, rengia seminarus apie kognityvinę ir schemų psichoterapiją. Nuolat publikuoja straipsnius, yra išleidęs dvi knygas – „Schemų terapija: praktinis vadovas psichikos sveikatos specialistams“ (Schema Therapy: A Practitioner‘s Guide, for mental health professionals) ir „Ištrūk iš spąstų“ (Reinventing Your Life) – bestseleriu tapusią saviugdos knygą.
Janet S. Klosko – filosofijos mokslų daktarė, viena iš Long Ailando Kognityvinės psichoterapijos centro Greit Neke bendradirektorių, vyriausioji Schemų psichoterapijos instituto ir Vudstoko moterų sveikatos klinikos Niujorke psichologė.
„Spąstai – tai elgesio ir mąstymo modeliai, susiformuojantys dar vaikystėje ir lydintys mus visą gyvenimą. Jie prasideda nuo to, ką mums padarė mūsų šeima ar kiti vaikai. Buvome apleisti, peikiami, pernelyg saugomi, išnaudojami, išskirti iš kitų ir atstumti arba ko nors stokojome – kitaip tariant, vienaip ar kitaip sužeisti. Galiausiai šie spąstai tapo mūsų dalimi. Net ir palikę namus, kuriuose užaugome, ir toliau kuriame tokias situacijas, kur kartojasi netinkamas elgesys mūsų atžvilgiu, esame ignoruojami, menkinami, kontroliuojami ir nesugebame pasiekti to, ko labiausiai trokštame.“
Jeffrey E. Young, Janet S. Klosko
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šia knyga skaitant mano akys atsivėrė! Daug ka apie save supratau. Labai rekomenduoju.
 2. 100%
  Puiki knyga, rekomenduota psichoterapeuto.
  Ši informacija gali padeti ženkliai pagerinti gyvenimo kokybę, bet reikalingos ir valingos pastangos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...