Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Itališkos vedybos

The Italian Wedding

Nicky Pellegrino

Iš anglų k. vertė Simona Dobrovolskytė,

336 p., kietas virš.,

21x14x2,5 cm,

SOFOKLIS, 2016,

ISBN 9786094442001,

Prekės kodas 9786094442001.

Klubo kaina:
11,08
Knygyne:
12,59
Sutaupote:
1,51  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Londone gyvenantys ir ten savo restoraną „Mažoji Italija“ įkūrę Martineliai yra tipiška italų šeima – mėgaujasi maistu, ginčijasi ir myli su tokia pat aistra.


Martinelių namuose malonus sujudimas – jaunesnioji duktė Adolorata ruošiasi vedyboms. Jos vyresnioji sesuo Pieta, vis dar vieniša vestuvinių suknelių dizainerė, imasi siūti sesers vestuvinę suknelę. Su kiekvienu adatos dygsniu ir prisiūtu karoliuku ji pradeda atskleisti šeimos paslaptis, kurios jau seniai nedavė ramybės. Kas slegia jos motiną? Kodėl jos tėvai paliko Italiją ir atsikraustė gyventi į Londoną? Kur slypi įsisenėjusios nesantaikos su kaimynystėje gyvenančia italų šeima priežastys? Nujausdama, kad tik išnarpliojusi painią ir mįslingą tėvų praeitį ras savo laimę, Pieta leidžiasi į atsakymų paieškas.

 

Šiltas ir išmintingas pasakojimas atskleidžia šeimos vertę ir visa įveikiančios meilės galią.
 
Knyga tiems, kas mėgaujasi maistų, myli ir ginčijasi aistringai. Nicky Pellegrino ITALIŠKOS VEDYBOS. Nors gyvena Londone, Martineliai yra tipiška italų šeima – jie mėgaujasi maistu, ginčijasi ir myli su tokia pat aistra. Dabar, kai jaunesnioji Pietos sesuo išteka, o Pieta imasi siūti sesers vestuvinę suknelę, sujudimo Martinelių namuose dar daugiau. Su kiekvienu dygsniu Pietą ima blaškyti besiveriančios šeimos paslaptys. Kodėl jos tėvas nesutaria su kaimynystėje gyvenančia italų šeima? Kas slegia jos motiną? Ar tikrai vyras, kuriuo Pieta slapta žavėjosi, veda kitą? Nujausdama, kad tik išnarpliojusi painią ir mįslingą tėvų praeitį ras savo laimę, Pieta leidžiasi į atsakymų paieškas. Dvi tarpusavyje besivaidijančios italų šeimos, dvi meilės istorijos ir daug gardžių itališkų receptų. Patiks jei patiko... R. C. Morrais Šimto žingsnių kelionė, J. Moran Vyndariai, S. Montefiore Namas prie jūros. Romantiškų meilės istorijų, pagardintų receptais, skaitytojams.
Jautri istorija apie moters meilės paieškas. SUNDAY EXPRESS. Jei trokšti pasilepinti, rinkis knygą „Itališkos vedybos“. Mindfood magazine. Nicky Pellegrino meistriškai sukūrė šventę ne tik protui, bet ir burnai. Boomerangbooks.com. Jei mėgsti jausmingas istorijas, ši kaip tik tau. GLAMOUR. „Itališkos vedybos“ – meilės ir maisto šventė, tiesiog puiki istorija. Beattiesbookblog. Žavus pasakojimas... Kupinas jautrumo ir tikro pastabumo. Elisabeth Buchan. Nors Nicky Pellegrino gimė Liverpulyje, vaikystės vasaras praleido Pietų Italijoje. Šie saulėti prisiminimai užtvindė jos kuriamas istorijas, suteikė ryškų itališką skonį, kupiną aistros, keršto, o labiausiai gardaus maisto. Šiuo metu rašytoja gyvena Naujojoje Zelandijoje kartu su savo vyru Carne, kurio vardas italų kalba reiškia „mėsa“, dviem šunimis ir žirgais.

 

Komentaras