19%
19%

Įtariamojo X pasiaukojimas

Yōgisha X no Kenshin

Keigo Higashino

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 10)
Knyga, virtusi filmu

SKU: 000000000001109566, EAN kodas: 9786090115190, ISBN kodas: 9786090115190, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Japonų, Originalo kalba: Japonų, Puslapių skaičius: 256, Leidimo metai: 2014-08-15, Formatas: 24x15x3, Knygyne: 13.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Jurgita Polonskaitė

Ypatinga kaina 11,33 € Knygyne 13,99 €

Sutaupote 2,66 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šiuolaikinio Tokijo džiunglės ir genialaus matematiko iššūkis geriausiam Tokijo tyrėjui.

Japoniškas detektyvas, priversiantis kaip reikiant padirbėti pilkąsias ląsteles ir suintriguosiantis pažvelgti į Tokijo užkaborius ir ne itin pažįstamą japonų kasdienybę.

Pakeitusi darbą ir persikrausčiusi į naują butą, Jasuko džiaugiasi ramiu gyvenimu: darbas priešpiečių parduotuvėje einasi sklandžiai, santykiai su paaugle dukra Misuko nekelia bėdų, o ilgą laiką persekiojęs buvęs vyras, atrodo, bus palikęs jas ramybėje. Tačiau kai ji patiki jį dingus visiems laikams, buvęs vyras vėl išdygsta prie namų durų. Jasuko gyvenimo ramybė subyra į šipulius.

Išsiaiškinti šiurpios dienos įvykius patikima geriausiam Tokijo tyrėjui Kusanagiui. Logika jam diktuoja įtikimą įvykių grandinę. Bet visi įtariamieji pateikia tvirtus alibi ir versijos viena po kitos atkrinta. Kusanagiui tenka pripažinti, kad šįkart susidūrė su painiausia ir paslaptingiausia byla, kokią tik jam kada nors teko tirti. Jis nujaučia, kad lemtingos dienos mįsles užminė paslaptingas genijus ir jas įminti įstengs tik toks pat genialus protas.

Prasideda nuožmi dviejų genijų kova.

 

Detektyviniame romane „Įtariamojo X pasiaukojimas“ Keigo Higashino neria intelektualaus žaidimo tinklą, kuriame tariama tiesa, regis, tėra priemonė, klystkeliais nuvedanti ir bylos tyrėjus, ir knygos skaitytojus. Atomazga tokia netikėta ir išradinga, kad vargu ar kas nors ją galėtų nuspėti. Sumanūs, labai sumanūs veikėjai.

Rašytoja Jaqueline Winspear

Psichologinis detektyvas, parašytas bene populiariausio šiuolaikinio Japonijos detektyvų rašytojo Keigo Higashino (Keigo Higašino), stebina  tikslumu, geležine logika, itin įtaigiais psichologiniais veikėjų paveikslais ir verčia permąstyti pasitikėjimo ir pasiaukojimo sąvokas. Knyga Japonijoje sulaukė didelio skaitytojų ir kritikų pripažinimo, buvo apdovanota visomis svarbiausiomis Japonijos premijomis, skiriamomis už detektyvinę literatūrą.

Žūtbūtinėje kovoje susiremia du genialūs protai. Ar pavyks detektyvui įminti paslaptingojo priešininko užmintas mįsles?

„Įtariamojo X pasiaukojimas“ ne tik plėtoja įtraukiančią ir geriausiems klasikiniams detektyvams būdingą intrigą – mįslė mįslėje, už posūkio vėl posūkis, bet pasižymi ir šiuolaikiškumu. Tai nuostabus, naujas požiūris į klasikiniuose detektyvuose vaizduojamą kovą tarp vienas kito vertų intelektualių priešininkų, tinkama dozė įtampos, greičio, psichologinių scenų ir nuoširdumo.

Jan Burke, rašytoja

Keigo Higashino (Keigo Higašino) – vienas populiariausių ir dažniausiai verčiamų šiuolaikinių Japonijos rašytojų. Jis apdovanotas visomis svarbiausiomis Japonijos premijomis, skiriamomis už detektyvinę literatūrą. Rašytojas gimė Osakoje, šiuo metu gyvena Tokijuje.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, po kurios nelieka neatsakytų klausimų ir neatitikimų.
 2. 100%
  Šis detektyvas yra išskirtinis ir man jis patiko, nes buvo netikėta dviguba žmogžudystė, netikėta pabaiga
 3. 100%
  Perskaiciau vienu prisedimu, gal ir ne pats stipriausias detektyvas, taciau pabaigoje net asara isspaude. Man cia labiau nelaimingos meiles ir pasiaukojimo romanas. Patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...