20%
20%

Įtikinimo menas : kaip daryti įtaką žmonėms

PERSUASION: THE ART OF INFLUENCING PEOPLE

James BORG

SKU: 000000000002149895, EAN kodas: 9789986169505, ISBN kodas: 9789986169505, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2013-05-08, Formatas: 22x15x1,7, Knygyne: 5.29, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Aušra Karsokienė

Ypatinga kaina 4,24 € Knygyne 5,29 €

Sutaupote 1,05 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

James Borg (Džeimsas Borgas) – rašytojas, verslo konsultantas, psichologas, tarpusavio santykių, vadybos ir verslo vystymo specialistas. Jis dirba reklamos, vadybos bei žurnalistikos srityse, rengia pozityviosios psichologijos seminarus. Lietuviškai jau išleista šio autoriaus knyga „Minties galia“ (Tyto alba, 2012).
 
 
Nauja Jameso Borgo knyga „Įtikinimo menas“ skirta visiems, siekiantiems pagerinti savo gyvenimo kokybę. Nes žmonėms, sugebantiems įtikinti, asmeniniame ir profesiniame gyvenime sekasi geriau. Tai bene esminis skiriamasis požymis tarp tų, kuriems sekasi, ir visų likusiųjų. Visi pažįstame žmonių, turinčių išskirtinę įtikinėtojo dovaną: kad ir kaip susiklostytų situacija, jie, visada sugeba priversti kitus jiems pritarti, sekti jų idėjomis arba daryti tai, ko jie nori. Šie žmonės sugeba įtikinti kitus be jokių pastangų – bent jau taip atrodo. Visa laimė, kad įtikinimo meno galima išmokti. To išmokyti jus ir yra šios knygos tikslas.
 
Šios knygos pagrindas – J. Borgo patirtis, įgyta reklamos, rinkodaros, žurnalistikos, darbo psichologijos ir profesinio mokymo srityse ir paremta biheiviorizmo ir socialinės psichologijos tyrimų praktiniu taikymu. Autorius supaprastintai analizuoja įtikinimo procesą ir parodo, kaip jo metodai taikomi realiame gyvenime. Skaitant šią knygą galima išmokti kuo įtaigiau pateikti save ir savo mintis bei kuo efektyviau perskaityti kitų žmonių mintis, o šito pasiekus įgyti daugiau įtikinėtojo gebėjimų, kad žmonės jumis pasitikėtų ir būtų jums palankūs.
 
Kaskart pasiekti pergalės neįmanoma, bet įvaldę knygoje aprašytus metodus ir ugdydami savivoką pamatysite, kad savo tikslų siekiate vis sėkmingiau. Taigi, tam tikra prasme tapsite burtininku, kurio geriems norams paklūsta visi. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 60%
    Įvadinis vadovėlis į įtikinėjimo meną. patraukliai pateikta informacija. Lengva pagauti mintį. Visgi, tikėjausi daugiau.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...