20%
20%

Itin jautrus asmuo: kaip gyvuoti, kai pasaulis tave stelbia

The Highly Sensitive Person

Elaine N. Aron

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002165419, EAN kodas: 9786094441707, ISBN kodas: 9786094441707, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2015-12-01, Formatas: 21x14x2,4, Knygyne: 12.19, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Edmundas Juškevičius

Ypatinga kaina 9,75 € Knygyne 12,19 €

Sutaupote 2,44 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ar jūsų vaizduotė nepaprastai laki ir jus aplanko itin ryškūs sapnai? Ar triukšmas, kvapai ar ryški šviesa erzina, išmuša iš vėžių ar tiesiog gniuždo? Kasdien jaučiate poreikį šiek tiek laiko praleisti visiškai vieni? Jei atsakėte teigiamai bent į vieną iš šių klausimų, vadinasi, jūs esate itin jautrus asmuo.
Knygos autorė universiteto profesorė psichoterapeutė Elaine N. Aron, remdamasi ilgalaikiais moksliniais tyrimais, pateikia pagrindinę informaciją, kurią jums reikėtų žinoti apie šią ypatingą savybę. Ji išsamiai aptaria, kokį poveikį jautrumas daro artimiems tarpusavio santykiams ir karjerai, moko sutvirtinti savigarbą ir atlaikyti visuomenės požiūrį. Taip pat išnagrinėjama, kaip psichoterapija gali padėti itin jautriems asmenims.
Šis leidinys yra skirtas ne tik itin jautriems asmenims, bet ir jų šeimų nariams, mokytojams, bendradarbiams ir gydytojams. Jį perskaitę geriau pažinsite save ir išmoksite mėgautis gyvenimu.

Knygoje taip pat apratiama:

 • Kaip nustatyti ir perprasti, kad esate itin jautrus.
 • Kaip pasirinkti palankiausią gyvenimo būdą ir rasti savo pašaukimą.
 • Kaip pakeisti savo požiūrį į vaikystę.
 • Kaip puoselėti artimus ir visuomeninius santykius.

 

„Itin jautrus asmuo“ – psichologės, mokslininkės, terapeutės E.Aron knyga skirta besidomintiesiems žmonių tarpusavio santykiais ir jų psichologijos ypatumais. Kai kurie asmenys yra gimę su jautresne nervų sistema. Kaip jautrios psichikos žmonėms gyventi šiuolaikiniame pasaulyje? Kaip rasti santarvę su aplinkiniais? Kaip pasirūpinti savimi? Į šiuos ir kitus klausimus atsako įžvalgi ir optimistiška E.Aron knyga. Taigi kas tie – Itin Jautrūs Asmenys? Suprasti, priimti save padeda ryšys su kitais, jautriais ir geranoriškais. Kartais toks būna psichoterapinio susitikimo atradimas – pažinti savo jautrumą ir jį pamėgti.

VŠĮ Psichologinių konsultacijų centras, psichoterapeutės Ivona Staškevičienė ir dr. Agnė Jurgaitytė-Avižinienė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pati esu itin jautrus asmuo, todėl ši knyga man buvo išties naudinga. Manyčiau, jog Lietuvoje jautrumo reiškinys susiduria su savitomis problemomis. Gaila, jog iš psichologų itin didelio jautrumo reiškinį kol kas detaliau aptaria tik G. Petronienė, kuri tikrai neprimena itin jautraus asmens. Kitose šalyse esama psichoterapeutų, kurie specializuojasi būtent itin jautrių asmenų konsultavime. Patys jautrūs asmenys buriasi į grupes, rengia susitikimus, palaiko vieni kitus. Linkiu, kad Lietuvoje turėtume bent šį tą panašaus.
 2. 100%
  Puiki knyga, paremta moksliniais tyrimais. Gera proga pažvelgti į jautrius žmones, suprasti, kad tai yra normalu, tiesiog reikia suprasti tai pačiam, ir, pasitelkus knygoje pasiūlytais patarimais, jautraus žmogaus gyvenimą padaryti paprastesnį.
 3. 60%
  buvo smagu sužinoti apie save, bet knyga nepadėjo suprast kaip tą būseną išgyvent
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...