20%
20%

Įvadas į posmodernizmą. Ilistruotas gidas.

Introducing Postmodernizm

Chris Garratt, Patrick Curry, Richard Appignanesi, Ziauddin Sardar

SKU: 000000000002156024, EAN kodas: 9786098136005, ISBN kodas: 9786098136005, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2014-02-12, Formatas: 17x12x1,2, Knygyne: 7.19, Leidykla: Modernaus meno centras, VŠĮ , Vertėjas: Marius Burokas

Ypatinga kaina 5,75 € Knygyne 7,19 €

Sutaupote 1,44 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kas iš tikrųjų yra postmodernizmas? Šis iliustruotas gidas puikiai išaiškina siutinančiai mįslingą sąvoką, kuri jau daugiau nei tris dešimtmečius naudojama pasaulio kultūros būklei apibūdinti.
Kas sieja Meriliną Monro, „Disnėjaus pasaulį“, „Šėtoniškąsias eiles“ ir kibernetinę erdvę?

Atsakymas: postmodernizmas.
Įvadas į POSTMODERNIZMĄ grąžina idėją į pačias jo ištakas. Knyga supažindina mus su nemažai keisčiausių ir įstabiausių pastarųjų šimto metų žmonių, įvykių ir minčių: meno srityje susipažinsime su konstruktyvizmu, konceptualiuoju menu, Marseliu Diušanu, Džeksonu Poloku ir Endžiu Vorholu; politiniuose ir istoriniuose gido puslapiuose aptarsime senatoriaus Makarčio „raganų medžioklę“, feminizmą, sužinosim apie Frensį Fukujamą ir Holokaustą; filosofinėje dalyje susipažinsime su Derida, Bodrijaro, Fuko ir Heidegerio darbais. Ši knyga taip pat tiria postmodernizmo įtaką šiandienai ir tiems nerimą keliantiems globalizacijos, neprognozuojamo terorizmo ir nenumatytų karų gniaužtams, kuriuose pasaulis atsidūrė 21 amžiaus pradžioje.

Tai kontraversiška, ne tiesmuka, nelengvai skaitoma knyga, tačiau ją galima pavadinti tikrai jaudinančiu intelekto nuotykiu. Įvadas į POSTMODERNIZMĄ – viena puikiausių, išsamiausių ir vaizdingiausių šį sudėtingą reiškinį aprašančių knygų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...