25%
25%

Įvadas į postmodernizmą

ISBN kodas: 9789098136005, EAN kodas: 9789098136005

Introduction to postmodernism

Patrick Curry, Richard Appignanesi, Ziauddin Sardar

SKU: 000000000002163123, EAN kodas: 9789098136005, ISBN kodas: 9789098136005, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2014-01-01, Formatas: 12x17x1,3, Knygyne: 8.09, Leidykla: Modernaus meno centras, VŠĮ

Ypatinga kaina 6,07 € Knygyne 8,09 €

Sutaupote 2,02 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai kišeninis postmodernizmo epochos gidas, skirtas visiems, mėgstantiems trumpai, paprastai ir – svarbiausia – vizualiai pateiktą informaciją. Rekomenduojama jaunimui nuo 14 metų.
 
Kas sieja Meriliną Monro (Marilyn Monroe), „Disnėjaus pasaulį“ („Disney World“), „Šėtoniškąsias eiles“ ir kibernetinę erdvę? Atsakymas: postmodernizmas. Bet kas iš tiesų yra postmodernizmas? Šis iliustruotas gidas puikiai išaiškina siutinančiai mįslingą sąvoką, kuri jau daugiau nei tris dešimtmečius vartojama pasaulio kultūros būklei apibūdinti.
 
Knygelė nuveda mus iki pačių postmodernizmo ištakų, pakeliui supažindindama su vienais įdomiausių, labiausiai intriguojančių, įkvepiančių ar šiurpinančių pastarojo šimtmečio žmonių, įvykių ir idėjų. Meno srityje tai – konstruktyvizmas, konceptualusis menas, Marselis Diušanas (Marcel Duchamp), Džeksonas Polokas (Jackson Pollock) ir Endis Vorholas (Andy Warhol); politikoje – senatoriaus Makarčio (McCarthy) „raganų medžioklė“, feminizmas, Frensis Fukujama (Francis Fukuyama) ir Holokaustas; filosofijoje – Derida (Derrida), Bodrijaro (Baudrillard), Fuko (Foucault) ir Heidegerio (Heidegger) darbai.
 
Ši knyga nepraleidžia pro akis ir postmoderniais vadinamų nerimą keliančių šiandieninių reiškinių: globalizacijos, neprognozuojamo terorizmo ir vis kylančių karų, kuriuose pasaulis atsidūrė XXI a. pradžioje.
 
Pilnas kontroversijų, klampus ir ne iš karto suprantamas postmodernizmas gali tapti jaudinančiu intelektiniu nuotykiu, o „Įvadas į postmodernizmą“ – puikiu kelionės vedliu.
Richardas Appignanesi – meno istorijas, kultūros leidinių Third Text ir Futures redaktorius, šios knygų serijos idėjinis autorius.
 
Ziauddinas Sardaras – iš Pakistano kilęs ir Londone gyvenantis rašytojas, Midlsekso universiteto profesorius, filosofas, kultūrologas, meno ir literatūros kritikas, daugiau nei 45 knygų autorius. Žurnalo Prospect įvardintas kaip vienas įtakingiausių Didžiosios Britanijos intelektualų.
 
Partickas Curry – iš Kanados kilęs rašytojas, mokslų daktaras, daugelio knygų autorius. Jo bibliografijoje – ir moksliniai veikalai, ir plačiajai visuomenei skirtos knygos, kurios atspindi itin platų autoriaus domėjimosi lauką: nuo ekologinės etikos iki pranašavimo ir mistinių ritualų istorijos, filosofijos ir populiarių J. R. R. Tolkieno kūrinių analizės bei kultūrinės kritikos.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...