30%
30%

Įvairovės iliuzija. Imigracijos politikos klaidos ir jų sprendimas

Ed West

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786099581132, ISBN kodas: 9786099581132, SKU: 000000000002179361, Puslapių skaičius: 284, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-01-07, Formatas: 21x15x2, Knygyne: 11.19, Leidykla: Valstybingumo studijų centras VŠĮ

Ypatinga kaina 7,84 €
Knygyne 11,19 €

Sutaupote 3,35 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Britų publicisto Edo Westo knyga „Įvairovės iliuzija“ – išsamus, dalykiškas ir lengvai skaitomas žvilgsnis į Europai ir Lietuvai naujai siūlomą multikultūrinės visuomenės modelį, tapusį viena svarbiausių Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Europos Sąjungos priežasčių.
 
Knyga aktuali dėl Europą krečiančių milžiniško masto pokyčių. Pirma, patys europiečiai nesutaria dėl to, kas yra Europa – aiškiai apibrėžta, daugiausiai krikščionybės sukurta iškiliausia istorijoje civilizacija arba begalinio atvirumo visam pasauliui erdvė, žmogaus teisių ir įvairovės vardan neišskirianti nieko kaip savo ir svetimo. Antra, visą pokarį, o ypač pastarąjį dešimtmetį į Europą plūsta migrantai iš islamiškojo pasaulio, savo religija, politika ir kultūra svetimi viskam, ką galima pavadinti esant europietiška. Trečia, Europos šalių elitai dėl įvairių susijusių priežasčių siekia ne integruoti imigrantus ir paversti juos lojaliais piliečiais, o leidžia jiems gyventi Europoje liekant prie savojo gyvenimo būdo, kad ir koks svetimas jis bebūtų. Būtent pastaroji nuostata vadinama multikultūralizmu. Multikultūralizmas kaip savaimines vertybes iškelia įvairovę (diversity) ir atvirumą. 

Nėra pagrindo tikėtis, kad šie visoje Europoje vykstantys pokyčiai aplenks Lietuvą. Tenka klausti, kaip reaguosime į šį multikultūrinės visuomenės projektą, kai jis vis aktyviau yra siūlomas Lietuvoje? Kokią kainą turėtume už tai mokėti? Ar priėmusi multikultūralizmą tauta dar gali išlikti valstybės šeimininke? Galiausiai, ar patikėsime įvairovės iliuzija?
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...