50%
50%

Įveiktas nerimas. Pirmiausia pabaisą paverskime gražuole

ISBN kodas: 9786099603360, EAN kodas: 9786099603360

Sarah Wilson

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002179426, EAN kodas: 9786099603360, ISBN kodas: 9786099603360, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 400, Leidimo metai: 2019-01-18, Formatas: 21,5x15x3, Knygyne: 20.99, Leidykla: Liūtai ne avys , Vertėjas: Matas Geležauskas

Ypatinga kaina 10,49 € Knygyne 20,99 €

Sutaupote 10,50 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knygoje „Pirmiausia paverskime pabaisą gražuole“ S. Vilson pasitelkia savo fantastišką gebėjimą susikoncentruoti, taip pat nuostabius informacijos paieškos įgūdžius, kad geriau suprastų savo viso gyvenimo palydovą ir ištirtų dirgiklius, gydymo būdus, ilgalaikes ir trumpalaikes madas. Autorės literatūros spektras platus, ji kalbina likimo brolius ir seses, psichinės sveikatos ekspertus, filosofus, net patį Dalai Lamą, o viską, ką sužino, perleidžia per savo asmeninių patirčių prizmę.

S. Vilson skaitytojai atras užuojautą, humorą, bendrystę ir praktinių patarimų, kaip gyventi su savo Pabaisa.

• Susikurkite dėkingumo ritualą. Negalite vienu metu ir nerimauti, ir būti dėkingas.
• Kad nuslopintumėte nerimą, valgykite. Tikras maistas yra geriausias jūsų draugas.
• Tiesiog kvėpuokite. Atsiverkite gydančiai meditacijos galiai.
• Pasiklokite lovą. Kasdien. Paprasčiausia tvarka išorėje sukuria vidinę ramybę.
• Pasidomėkite kitais nerimautojais, kad pažintumėte save. Emilė Dikinson (Emily Dickinson), Čarlzas Darvinas (Charles Darwin) ir Martinas Liuteris Kingas jaunesnysis (Martin Luther King) irgi kovojo su nerimu.
• Sąmoningai nuspręskite niekur nedalyvauti. Pamirškite baimę, kad praleisite kažką ypatingo, susirangykite ant sofos ir užsisakykite maisto į namus.

Praktiška, poetiška, išmintinga ir juokinga „Pirmiausia paverskime pabaisą gražuole“ yra maža knyga su didele širdimi. Ji paskatins daugybę nerimo sutrikimą turinčių žmonių priimti šią diagnozę kaip savo esybės dalį ir pažvelgti į jo teikiamas galimybes gyventi turiningesnį, pilnatviškesnį gyvenimą.

Turbūt geriausia knyga apie gyvenimą su nerimu, kurią kada nors skaičiau, o skaičiau aš jų (deja) daug. Sara siūlo gausybę išmintingų patarimų, tačiau tuo pat metu išlieka labai žmogiška, nekelia savęs į padanges. Pažeidžiamumas yra jos stiprybė. Tikiuosi, perskaitę šią knygą, tą patį apie save galėsite pasakyti ir jūs.

#1 „New York Times“ bestseleris


Apie autorę:
Sara Vilson (Sarah Wilson) – „New York Times“ bestselerių „Pirmiausia paverskime pabaisą gražuole“ ir „Aš atsisakiau cukraus“ (I Quit Sugar) autorė. Ji taip pat sukūrė svetainėje IQuitSugar.com pristatytą aštuonių savaičių trukmės mitybos kursą, kurį 133 šalyse išbandė pusantro milijono žmonių. Buvusi naujienų tarnybos žurnalistė ir „Cosmopolitan“ Australijoje redaktorė dabar rašo apie filosofiją, nerimą, minimalizmą, gyvenimą be toksinų ir antivartotojiškumą – viską galima rasti adresu sarahwilson.com. Autorė gyvena Sidnėjuje, Australijoje, visur važinėja dviračiu, turi priklausomybę nuo žygių ir niekada nestokoja smalsumo.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 60%
    .
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...