ŽEMA KAINA

Izraelis ir jo žmonės. Viena šalis. Daug veidų

ISBN kodas: 9786098105414, EAN kodas: 9786098105414

Živilė Juonytė

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786098105414, EAN kodas: 9786098105414, SKU: 000000000002174643, Puslapių skaičius: 192, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2017-11-20, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 23,5x16,5x1, Knygyne: 16.29, Leidykla: Aukso pieva IĮ

Ypatinga kaina
9,78 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Živilė Juonytė – Izraelio visuomenės ir politikos specialistė, straipsnių ir paskaitų apie Izraelį autorė, kurį laiką gyveno Izraelyje, su aukščiausiu pagyrimu baigė magistro studijas Jeruzalės Hebrajų universitete, savanoriavo Izraelio kariuomenėje pagal užsieniečiams skirtą programą.

Europos, Azijos ir Afrikos kryžkelėje įsikūręs Izraelis skaičiuoja tūkstantmečius. Tai šalis su ilga ir turtinga istorija, be kurios neegzistuotų visa judėjo-krikščioniškoji Vakarų civilizacija. Izraelio visuomenė stebina žmonių ir kultūrų įvairove: čia sutiksite iš Europos kilusių žydų aškenazių ir Rytų žydų mizrachių, religingų ir pasauliečių, arabų ir drūzų.
Knygoje taip pat susipažinsite su žydiška virtuve ir šventėmis, sužinosite apie įspūdingiausias šalies vietas ir gamtos stebuklus, rasite patarimų, ką aplankyti Jeruzalėje, Tel Avive, Haifoje ir kt. Leisitės į kelionę prie Negyvosios jūros, Kinereto ežero, po dykumas ir nacionalinį parką. Nors Izraelyje gausu istorinių paminklų ir gamtos stebuklų, didžiausias šios šalies turtas neabejotinai yra žmonės. Izraelyje kiekvienas keliautojas atras ką nors įdomaus ir vertingo, tad drauge leiskimės į pažinimo kelionę!
-------
Kiekvienam, norinčiam iš arčiau pažinti Izraelio valstybę ir visuomenę, ši knyga – svarbi pakeleivė. Izraelis mums nėra tik tolima šalis – joje gyvena didžiulė litvakų bendruomenė, susijusi su Lietuva. Kartu tai ir valstybė, kuri, kaip ir nepriklausoma Lietuva, yra tikras geopolitinis stebuklas, gimęs nepaisant visų priešiškų faktorių. Mudviejų pažintis atskleidė, kaip nuoširdžiai, aistringai ir giliai Živilė stengėsi pažinti šią šalį. Neabejoju, kad parašyti tokią knygą Živilė yra tinkamiausia autorė.
Bernardinai.lt
vyr. redaktorius Donatas Puslys
-------
Jei planuojate leistis į kelionę po šią šalį ar domitės jos šiandiena – knyga padės susidaryti platų panoraminį vaizdą ir įkvėps gilintis toliau. Esu tikra, kad lengvas ir patrauklus autorės rašymo stilius patiks plačiam Lietuvos skaitytojų ratui.
Lietuvos Respublikos kultūros atašė Izraelio Valstybėje
Elena Keidošiūtė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Puiki, naudinga Živilės knyga. Buvo įdomu skaityti
  2. 100%
    Knyga patiko. Skaitosi lengvai ir greitai. Daug naudingos informacijos.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...