Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
23.5 cm
16.5 cm

Japonijos spalvos ir skoniai

Aurelijus Zykas

336 p., minkštas virš.,

spalv.,

iliustr.,

23,5x16,5x2 cm,

Aukso pieva IĮ, 2017,

ISBN 9786098105407,

Prekės kodas 9786098105407.

Klubo kaina:
17,33
Knygyne:
19,69
Sutaupote:
2,36  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

AURELIJUS ZYKAS – Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras. Japonijoje praleido ketverius metus, studijuodamas prestižiniuose universitetuose, atliko mokslinius tyrimus, dirbo Lietuvos Respublikos ambasadoje Tokijuje. Pastaruoju metu dėstė Suomijos, Austrijos, Taivano, Japonijos ir Korėjos universitetuose, išleido mokslinių darbų užsienio kalbomis. Kadangi puikiai moka japonų kalbą, yra vienas iš geriausių vertėjų, dirbančių aukščiausio lygio politiniuose susitikimuose. Japonijos imperatoriškosios šeimos vizito Lietuvoje metu vertėjavo Jos Didenybei imperatorienei Mičiko.

Knyga pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą. Remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose skirtinguose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje. Tarp skyrių įterpiamos lyriškos tekstinės miniatiūros, inspiruotos japoniškos kultūros aspektų, taip pat pateikiami nuotaikingi japoniškų patiekalų aprašymai. Tai vienas iš nedaugelio lietuvių autorių leidžiamų kūrinių apie Japoniją. Gausiai iliustruotas spalvotomis nuotraukomis, turtingas pasakojimų leidinys nepaliks abejingų skaitytojų. Knygoje susipažinsite su UNESCO globojamais pasaulio paveldo objektais.

Tai naujas, papildytas knygos leidimas. 
 
Aurelijus Zykas Japonijos spalvos ir skoniai, AURELIJUS ZYKAS – Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras. Japonijoje praleido ketverius metus, studijuodamas prestižiniuose univer-sitetuose, atliko mokslinius tyrimus, dirbo Lietuvos Respublikos ambasadoje Tokijuje. Pastaruoju metu dėstė Azijos universitetuose, išleido mokslinių darbų užsienio kalbomis. Puikiai moka japonų kalbą. Knygų klubas Knygų klubas.
Knyga pristato nuostabią, įvairiapusę ir turtingą Japoniją, jos žmones, gyvenimo būdą. Remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose skirtinguose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje. Tai vienas iš nedaugelio lietuvių autorių leidžiamų kūrinių apie Japoniją. Gausiai iliustruotas spalvotomis nuotraukomis, turtingas pasakojimų leidinys nepaliks abejingų skaitytojų. Knygoje susipažinsite su UNESCO globojamais pasaulio paveldo objektais. Čia rasite ir gardžių japoniškų patiekalų receptų, kuriuos galėsite išbandyti savo virtuvėje. Naująjį leidimą autorius papildė tam tikromis praktinėmis pastabomis ir patarimais, kurie skirti keliaujantiems į šią Tekančios saulės šalį. Japonijos ambasadorė Lietuvoje Kazuko Shiraishi rekomenduoja: – Tikiuosi, jog ši knyga skaitytojus supažindins su Japonijos grožiu ir kultūriniu turtingumu. Knyga verta ne vieno leidimo. Buvusiems Japonijoje ji vėl padeda prisiminti japoniškus kvapus ir skonius, o nebuvusiems – juos užuosti ir pajausti. Knygų klubas

 

Komentaras