Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai. 1 (2-oji pataisyta laida)

ISBN kodas: 9786094032257, EAN kodas: 9786094032257

Peter Kelder

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002132213, ISBN kodas: 9786094032257, EAN kodas: 9786094032257, Puslapių skaičius: 128, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,5x14,5x1, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
3,82 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Penki pratimai arba 10 minučių mankštos kasdien - pradėsite metus skaičiuoti atgal!

Tibetiečių jaunystės paslaptis, kuria jau pasinaudojo du milijonai skaitytojų. 

Legenda pasakoja, kad nepasiekiami Himalajų kalnai slepia paslaptį, kuri būtų išvadavusi konkistadorą Poncė de Leoną nuo bevaisių amžinosios jaunystės šaltinio paieškų Amerikoje. Iš kartos į kartą Tibeto vienuoliai perduoda pratimų kompleksą, kuris iki gilios senatvės padeda išsaugoti jauną ir sveiką kūną. Dar žinomi kaip Penki Tibetiečiai, šie kadaise slapti pratimai dabar prieinami ir vakariečiams knygoje „Jaunytės šaltinis: 5 Tibeto pratimai", kurios pirmasis leidimas pasirodė dar 1939 m. Peteris Kelderis pradeda nuo pasakojimo, kaip sužinojo apie tai iš pulkininko Bredfordo, paslaptingo britų armijos atsargos karininko, parsivežusio paslaptį iš kelionių po Himalajus. „Jaunystės šaltinis: 5 Tibeto pratimai" - praktiniai nurodymai, kaip atlikti visus penkis pratimus, primenančius jogos pozas. Jiems kasdien užtenka keliolikos minučių, o praktikuojantys džiaugiasi išaugusia energija, tirpstančiu svoriu, geresne atmintimi, atsigavusiais plaukais, dingusiais skausmais ir tiesiog grįžusia jaunyste.


Kaip veikia 5 Tibeto pratimai


Šių penkių pratimų veikimo mechanizmas gana paprastas. Žmogaus kūne yra septynios pagrindinės čakros (energijos centrai). Žmogui senstant energijos centrai silpsta, o gyvybiškai svarbi energija blokuojama arba sulaikoma - taip atsiranda ligos, vyksta senėjimas. Greičiausias būdas susigrąžinti jaunystę, sveikatą ir gyvybingumą - pradėti šiems energijos centrams vėl normaliai veikti. Tai gali padaryti penki paprasti pratimai, apjungiantys dvidešimt vieną jogos pratimą. Kiekvienas iš jų atliekamas nuo 3 iki 21 karto ir būtinai kasdien.


Reguliariai praktikuojant 5 Tibeto pratimus:


Sumažėja stresas ir raumenų įtampa


Subalansuojama kūno energijos sistema


Auga fizinis pajėgumas ir lankstumas


Didėja raumenų tonusas


Gerėja virškinimas


Valomas organizmas


Dingsta dvigubas pagurklis


Sustiprėja pilvo presas, sumažėja liemens apimtis


Taisosi laikysena


Gerėja atmintis


Nebekankina dažna nuotaikų kaita


Pagerėja bendra savijauta


„Kai prieš kelias savaites paklausėme pulkininko amžiaus, jis pasakė, kad šią informaciją laikys paslaptyje iki dešimtosios savaitės. Atėjo tas laikas... kažkas pasiūlė pamėginti atspėti pulkininko amžių ir užrašyti ant skiautelės popieriaus. Kai paaiškės tiesa, pamatysime, kas arčiausiai jos. Susitarėme taip ir padaryti. Popieriaus skiautelės surinkome iki pasirodant Bredfordui.

Kai paaiškinome, ką padarėme, pulkininkas pasiūlė: „Atneškite jas čia, patikrinsiu, kaip jums sekėsi. Tada išduosiu tikrąjį savo amžių“. Pulkininkas nustebęs garsiai skaitė lapelius. Visi spėjo, kad jam eina penktas dešimtmetis, dauguma minėjo penkto dešimtmečio pradžią.

- Ponios ir ponai, dėkoju už komplimentus, - pasakė pulkininkas. - Su manimi buvote atviri, todėl ir aš nieko neslėpsiu. Kitais metais švęsiu septyniasdešimt trečią gimtadienį.“


Originalus 1939 m. knygos leidimas baigėsi ketvirtąja dalimi. Tačiau po aštuonerių metų tekstas buvo peržiūrėtas ir papildytas penktąja dalimi „Mantram minties magijos“ pavadinimu. Deja, 1947 metų leidimo kopijų neišliko ir 1985 m. bestseleriu tapęs leidimas išėjo keturių dalių. Laimė, 1994 m. viena 1947-ųjų kopija buvo aptikta tarp autoriaus asmeninių užrašų. Jūsų rankose - visas Peterio Kelderio tekstas su išskirtiniu, „dingusiu skyriumi“.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...