IŠPARDAVIMAS

Jei sumaišytum gyvenimo kortas?

ISBN kodas: 9786090137666, EAN kodas: 9786090137666

ET SI TU REDISTRIBUAIS LES CARTES DE TA VIE?

Carole-Anne Eschenazi

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 13)

ISBN kodas: 9786090137666, EAN kodas: 9786090137666, SKU: 000000000001111789, Puslapių skaičius: 208, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-07-15, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Formatas: 23,5x14,3x2,2, Vertėjas: Erika Sabaliauskaitė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
6,55 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tara pajuto keistą vidinę ramybę. Seniau gyvenimą ji sutikdavo įsitempusi, sugniaužtais kumščiais, sukąstais dantimis ir geležine valia, – visa tai atitiko sutuoktinio vertybes, jo troškimus ji pavertė savais. Bet dabar ji nebenorėjo kruvinos kovos, negailestingo mūšio. Norėjo nepriklausoma keliauti į savo ateitį be nukreiptų į ją iečių ir skydų.
Tara – ambicinga ir savo vertę žinanti populiarios laidos apie grožį vedėja, neseniai atšventusi keturiasdešimtmetį. Nors jųdviejų su vyru, šios laidos prodiuseriu, ilgametė santuoka išgyvena ne pačius geriausius laikus, moteris tikisi atgaivinti santykius ir išsaugoti „legendinės poros“ Paryžiuje statusą. Deja, netikėti vyro žodžiai sudaužo bet kokias viltis ir išmuša žemę jai iš po kojų.
Sutrikusi, pažeminta ir sugniuždyta Tara nuo žiniasklaidos dėmesio pasislepia savo krikštamotės Luizianos namuose nedidelėje Arvanos saloje, trokšdama užsimiršti ir atgauti dvasinę pusiausvyrą.
Krikštamotė jai padovanoja stebuklingų galių turintį Taro kortų žaidimą, skirtą ieškantiems laimės. Priėmusi kortų iššūkį, Tara leidžiasi į savęs pažinimo odisėją, įveikdama įsisenėjusius skaudulius ir širdgėlą. Netikėti atradimai išjudina jos gyvybines jėgas ir atgaivina senas svajones, vedančias naujo gyvenimo link.
Knygoje pasakojama permaininga ir nenuspėjama Taros istorija patrauks ne tik jausmų giluma, bet ir lengvu, humoro nestokojančiu stiliumi. Romanas skirtas nebijantiems pažvelgti į savo vidinio pasaulio užkaborius, drįstantiems atsiverti visų pirma sau, pasiryžusiems keistis ir iš naujo priimti gyvenimo iššūkius. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Geniali paprastumu, nors ir iš pradžių maniau, jog tai lengvas, banalus skaitalas. Deja, smarkiai klydau. Knyga rekomenduoju norintiems suvokti paprastumo grožį.
 2. 100%
  Ši knyga -tarsi žaismingas psichoterapijos vadovėlis moterims,kaip atsitiesti po skausmingų skyrybų,kaip pagyti nuo praeities traumų ,kaip vėl surasti dalykus, kurie tave džiugina, ir kaip suprasti , kas tau gyvenime yra svarbiausia .Pasitelkiant mistiškas kortas ,herojė kasdien gauna po vieną užšifruotą užduotį...
 3. 100%
  Lengva, šilta ir tobulinanti emocinį intelektą bei skatinanti savistabą. Jauki ir naudinga :).
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...