ŽEMA KAINA

Jei turėčiau tavo veidą

ISBN kodas: 9786094444364, EAN kodas: 9786094444364

If I Had Your Face

Frances Cha

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 5)

ISBN kodas: 9786094444364, EAN kodas: 9786094444364, SKU: 000000000002188243, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-11-09, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,6x14,4x2,2, Vertėjas: Irena Kupčinskienė, Leidykla: SOFOKLIS, UAB

Ypatinga kaina
11,28 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


„Jau vaikystėje supratau, kad vienintelė mano galimybė ko nors pasiekti – tai pasikeisti veidą.“

Romanas „Jei turėčiau tavo veidą“ pasakoja apie penkias korėjietes, gyvenančias viename daugiabutyje Seule. Tai – balso per gaujų karus netekusi Ara, našlaičių prieglaudoje užaugusios Sudžin ir Miho, Raudonųjų žibintų kvartale dirbanti Kiuri ir despotės, psichiškai nestabilios močiutės užauginta Vona. Atvykusios į Seulą iš provincijos, jos stengiasi įsitvirtinti gyvenime, rasti darbą, kuris leistų ir įprasminti save, ir pakankamai uždirbti, siekia laimės ir meilės. 

Melancholiškas, neskubrus ir lyriškas pasakojimas leidžia įsijausti į kiekvienos merginos gyvenimo istoriją ir supažindina su Pietų Korėjos realybe, kur turtingi vyrai leidžia laiką specialiuose salonuose gražių merginų draugijoje, jaunimas apsėstas šou verslo žvaigždučių, o moterys, siekdamos sėkmingesnio gyvenimo, ryžtasi plastinėms operacijoms.

Tai pasakojimas apie lyčių nelygybę, konkurencingą pasaulį, kuriame dominuoja pinigų kultas ir neįmanomi grožio standartai, o skirtumai tarp visuomenės sluoksnių tokie ryškūs, kad nepadeda nė meilė. Tačiau ne bilietą į geresnį gyvenimą garantuojančios plastinės operacijos ar turtingi paveldėtojai, o draugystė ir gebėjimas atsitiesti po patirtų sunkumų yra tikroji romano veikėjų stiprybė.

Frances Cha augo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Honkonge ir Pietų Korėjoje. Dirbdama Seule ir Honkonge, prižiūrėjo verslo, kelionių ir kultūros temų skiltis naujienų kanaluose, tarp jų „CNN International“. Ji ne tik rašo knygas ir straipsnius, bet ir dėsto medijų studijas bei kūrybinį rašymą. 

„Įtaigus ir provokuojantis romanas apie moterų stiprybę, dvasią, atsparumą – ir prieglobstį, kurį gali suteikti draugystė.“—The Washington Post

„Vienas laukiamiausių metų debiutų. Romanas „Jei turėčiau tavo veidą“ perkelia skaitytojus į žėrintį, futuristinį Seulą... Būtina perskaityti.“ – Vogue

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 80%
  Įdomi knyga.
 2. 80%
  Tik perskaičiusi susimąsčiau, kiek tenka iškęsti dėl grožio, pavyzdžiui, pasidarius plastinę žandikaulio operaciją, kai pusę metų negali net kramtyti. Intriguojantis žvilgsnis į Korėjos kultūrą, kurioje neturtingos merginos veidas yra didžiausias jos turtas.
 3. 60%
  Man ši knyga pasirodė labai vidutinė..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...