20%
20%

Jėzaus vaikystė

John Maxwell Coetzee

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 6)
Nominuota!

SKU: 000000000002159417, EAN kodas: 9786094441349, ISBN kodas: 9786094441349, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2014-11-01, Formatas: 21,6x15x2,6, Knygyne: 13.99, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Ona Daukšienė

Ypatinga kaina 11,19 € Knygyne 13,99 €

Sutaupote 2,80 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Naujausias garsaus Nobelio premija apdovanoto rašytojo J. M. Coetzee‘s kūrinys „Jėzaus vaikystė“ nėra biblijinė istorija. Knygoje pasakojama apie vidutinio amžiaus vyrą Simoną ir penkiametį berniuką Dovydą. Dėl aiškiai neįvardytų priežasčių pabėgę iš tėvynės jie susipažįsta laive, plaukiančiame į naują šalį. Dovydas kelionės metu atsiskiria nuo tėvų ir nieko apie juos neprisimena. Simonas tiki, kad svarbu surasti Dovydo motiną, kurią, jo įsitikinimu, Dovydas atpažintų instinktyviai. Naujojoje šalyje gyventojai neprisimena praeities, čia svarbi tik dabartis, piliečiai neturi įprastų aistrų, seksualumas eliminuotas, kasdienis maistas prėskas. Čia atvykusiems Simonui ir Dovydui skiriami nauji vardai, tačiau jie dar ne viską iš praeities užmiršo, todėl tokios aplinkybės verčia maištauti.


Knygos autoriui J. M. Coetzee‘i rūpi žmogaus atmintis, prisiminimai ir jų vertinimas, vyro ir moters artumas, motinos ir vaiko ryšys. Gyvenimas šitoje visuomenėje yra tikras išbandymas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Citata iš knygos "<...> mėginau į pasaulį žiūrėti Dovydo akimis. Jeigu priešais jį padedi obuolį, ką jis mato? Obuolį - ne vieną obuolį, tiesiog obuolį. Padedi priešais jį du obuolius. Ką jis mato? Obuolį ir obuolį - ne du obuolius, ne dukart tą patį obuolį, tiesiog obuolį ir obuolį." puikiai iliustruoja prikaustančią, intriguojančią ir kiek filosofišką mažo berniuko Dovydo ir jį supančių asmenų gyvenimo dramą.
 2. 100%
  Labai patiko. Jeigu kas baiminasi, kad tai knyga apie religiją, tai be reikalo. Daugiaprasmis ir įvairiai interpretuojamas siužetas, kiekvienam sukelsiantis vis kitokias mintis, iškelsiantis skirtingus klausimus ir pan. Būtinai skaitysiu šios istorijos tęsinį.
 3. 100%
  Labai patiko netradicinis požiūris į biblinius personažus. Paliekama daug erdvės pačiam skaitytojui daryti asociacijas su religiniais įvaizdžiais
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...