Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

240 p., minkštas virš.,

21,3x14,3x2,1 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090125380,

Prekės kodas 9786090125380.

Klubo kaina:
10,16
Knygyne:
11,55
Sutaupote:
1,39  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

 
Patiko! Šmaikščiai ir be galo aiškiai aprašytos JO "bėdos" :) ir mūsų bėdos JĮ suprasti.. Atrodo, daug skaityta šia tema, bet būtent po šios knygos susidėliojo visi taškai.. Atpažinau save, atpažinau savąjį JĮ - gal todėl, kad viskas taip artimai ir "lietuviškai" aiškiai..

Apie knygą

„Jis“ – knyga apie vyro kūną ir sielą, skirta moterims. Rūta Vanagaitė dalijasi savo gyvenimiška patirtimi siekdama, kad skaitytojos geriau suprastų savo gyvenimo vyrus – tėvus, brolius, mylimuosius ir sūnus. Kad suprasdamos juos labiau mylėtų ir pačios būtų šalia jų laimingesnės.
 
Ar vyrai yra stiprioji lytis? Oi, ne – klysti, mieloji!!! Jie silpni ir pažeidžiami. Suprask tai ir mylėk juos dar labiau! Rūta Vanagaitė JIS. Patiks, jei patiko NE BOBŲ VASARA gerbėjoms. Knyga moterims apie vyrus. pagrįsta mano asmenine daugelio dešimtmečių patirtimi, atvirais pokalbiais su vyrais, žymių psichologų tekstais apie juos, paslaptinguosius... Apie gamtos ir civilizacijos paslaptį, trumpu pavadinimu – JIS.
Brangi ištikimoji Knygų klubo skaitytoja, apie tai, jog esi stipri, graži, gera ir jauna, jau žinai. Ar „Ne bobų vasara“ tau padėjo tapti bent per sprindį laimingesnei? Tikiuosi, kad šypsodama linksi galva: „Taip, Rūta, žinau, kokia yra JI, t. y. aš, moteris!“ O štai dabar imki ir skaityki apie JĮ! Jeigu prieš trisdešimt metų būčiau žinojusi, ką žinau dabar, jei prieš dvidešimt metų būčiau kalbėjusi su savo vyrais, kaip išdrįstu kalbėti dabar, jei prieš dešimt metų būčiau perskaičiusi, ką perskaičiau dabar... Ech, būčiau buvusi laimingesnė. O svarbiausia – su manim laimingesni būtų buvę jie, maniškiai... Rūta Vanagaitė. Būk savo vyro palydovė jo gyvenimo kelionėje – ir į aukštumas, ir į gauruotas, tamsias, slėpiningas jo vyriškos sielos gelmes. Paglostyk jo gaurus, sutvarstyk žaizdas, o tada išleisk į žygį.
Rūta Vanagaitė (g. 1955) - prodiuserė, viešųjų ryšių specialistė, festivalio LIFE įkūrėja ir renginių organizatorė, bestselerio NE BOBŲ VASARA  ir MŪSIŠKIAI autorė.

 

Apie Rūta Vanagaitė

Festivalio LIFE įkūrėja, teatrologė, renginių ir TV projektų prodiuserė, leidėja, politikė, rinkimų ir viešųjų ryšių specialistė, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė. 1993-aisiais net buvo įvertinta kaip Lietuvos metų moteris. Dviejų bestseleriais tapusių knygų „Pareigos metas“ ir „Ne bobų vasara“, autorė.
Pirmoji Lietuvoje tokio pobūdžio knyga „Pareigos metas“ (2014 m.) tapo tikru pagalbininku ir atjaučiančiu draugu tiems, kuriuos netikėtai užgriuvo ar kurių netrukus laukia atsakomybė pasirūpinti senyvo amžiaus artimaisiais.
Antrojoje 2015 metais pasirodžiusioje ir didelio susidomėjimo sulaukusioje knygoje „Ne bobų vasara“, autorė kalba apie laisvę būti savimi, o šiuo atveju – būtent moterimi. Ji aprašo tai, ką pačiai teko atrasti bei suprasti, susidūrus su nustatytomis visuomenės normomis, spraudžiančiomis individus į stereotipinius rėmus. Autorė nelaiko savęs tobulumo pavyzdžiu, tačiau viliasi, kad tai, ką ji sudėjo savose knygose kažkam taps įkvėpimo šaltiniu.

Komentaras