40%
40%

Juk išsaugosi paslaptį

How to Keep a Secret

Sarah Morgan

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9786090305232, ISBN kodas: 9786090305232, SKU: 000000000002181246, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-07-09, Formatas: 21x14x3,6, Knygyne: 15.59, Leidykla: UAB Svajonių knygos , Vertėjas: Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Ypatinga kaina 9,35 €
Knygyne 15,59 €

Sutaupote 6,24 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Trys kartos, keturios moterys, žavios meilės ir draugystės istorijos ir daug paslapčių, pašnibždėtų mėnesienoje.

Lorena manė susikūrusi tobulą gyvenimą Londone, bet jis ėmė ir subyrėjo. Pradėti viską iš pradžių nėra lengva, ypač kai reikia vienai auginti paauglę dukrą, kuri nuolat maištauja.

Džena turi mėgstamą darbą ir mylimą vyrą, tetrūksta kūdikio, bet... Ir vėl tenka nusivilti. Nejau jos svajonei nelemta išsipildyti? Džena nusiminusi, bet iš visų jėgų stengiasi šypsotis.

Nensė ir pati žino, kad nėra tobula motina. Bet kaip paaiškinti jau suaugusioms dukroms Lorenai ir Dženai, kodėl buvo tokia šalta su jomis? Tiesa gali sužeisti.

Likimas tarsi gaivus vėjo gūsis vėl suburia šias moteris drauge. Leisdamos vasarą nuostabaus grožio Martos Vynuogyno saloje jos visos: Džena, Nensė, Lorena ir jos dukra Makė, mokosi būti šeima ir ryžtasi didžiausiam gyvenimo iššūkiui – atskleisti ilgai saugotas paslaptis. Ir nuo šiol būti atviros viena kitai, kad ir kas nutiktų...
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai geriausia šeimos drama kokią esu skaičiusi. Ji privertė mane ir juoktis ir verkti. Trys kartos turi išmokti gyventi kartu, o jų istorija, intrigos ir paslaptys neleido nuobodžiauti ir vertė versti puslapius vieną po kito. Labai patiko Martos vynuogyno aprašymas. Veikėjai puikūs ir įtikinantys. Skaitydama jaučiausi taip jaukiai, kaip kad ir pati būčiau tos šeimos dalis. Tikrai rekomenduoju mėgstančioms knygas apie šeimą arba tiesiog norinčioms knygos atsipalaidavimui.
 2. 100%
  Prisipažinsiu, rinkausi knygą pagal viršelį, nes labai traukiantis akį, gaivus. Vis tik ir pati istorija nustebino tuo, kad labai gyvenimiška, įtaigi ir, taip sakant, patiki tuo, ką skaitai. Įtaigi ir įtraukiant knyga, lengvai skaitoma.
 3. 60%
  Abiems moterims tenka dideli smūgiai ir jos stengiasi nepalūžti bei savyje atrasti jėgų, jog galėtų siekti savo užsibrėžtų tikslų. Man ši knyga patiko tuo, jog buvo tokia paprasta, bet tikrai neprasta. Bandant suklijuoti sudužusio gyvenimo liekanas, pradeda aiškėti paslaptys, kurios daugelį metų buvo laikomos giliai užmarštyje. Tai knyga apie stiprias, bei užsispyrusias moteris.
  Man ši knyga, šiais tamsiais rudens vakarais skaitėsi labai smagiai. Toks lengvas romanas, labai tinkantis, kuomet norisi atsipalaiduoti ir pasinerti į vienos šeimos dramą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...