Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
23.5 cm
14.3 cm

Juoda širdis

POP GOES THE WEASEL

M.J. Arlidge

Iš anglų k. vertė Loreta Gema Baltaduonė,

376 p., kietas virš.,

23,5x14,3x3,3 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090128718,

Prekės kodas 9786090128718.

Klubo kaina:
12,93
Knygyne:
14,69
Sutaupote:
1,76  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Sautamptono Raudonųjų žibintų kvartalas slepia daugybę nuodėmingų istorijų. Policija nesikiša į čia dirbančių merginų reikalus, tačiau kai viename tuščiame name aptinkamas vyro lavonas, padėtis pasikeičia. Žmogžudystė itin ciniška – žmogui išpjauta širdis, negana to, ji dėžutėje atsiunčiama nelaimingojo žmonai ir vaikams. Kodėl padorus, gerbiamas, laimingos šeimos vyras nusipelnė tokios mirties? Ir, svarbiausia, kaip jis atsidūrė rajone, kur šeimininkauja vien narkomanai ir lengvo elgesio merginos?

Bylą tirianti detektyvė inspektorė Helena Greis įtaria, kad šis nusikaltimas nėra atsitiktinis. Jos įtarimai pasitvirtina, kai po kelių dienų aptinkamas dar vieno vyro lavonas.

Bulvarinė spauda žudiką pakrikštija atvirkščiu Džeku Skerdiku, nes jis tyko ne moterų, o vedusių vyrų, kurie gyvena slaptą dvigubą gyvenimą. Helena jaučia, kad daug įniršio slypi po tomis žmogžudystėmis. Tik nenumanė, kad žudikas bus toks nepastovus. Ir kas jos pačios laukia užbaigus tyrimą...

Debiutinis trileris „Eni beni“, kuriame pirmą kartą pristatoma detektyvė inspektorė Helena Greis, sulaukė didelio populiarumo Anglijoje. „Juoda širdis“ – antras detektyvas su inspektore Helena Greis, pasakojantis apie žiaurius ir žmogiškus santykius, apie moralines vertybes naikinančio gyvenimo užkulisius.

„M. J. Arlidge’as yra naujasis Jo Nesbø.“ Judy Finnigan

  

 

Apie M.J. Arlidge

Britas, profesionalus aukštos klasės kriminalinių dramų scenaristas ir prodiuseris, kurio darbai gerai žinomi JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Rašytojas ypač išgarsėjo su trileriu „Eni beni“, kuriuos pradėjo detektyvinių romanų seriją apie detektyvę Heleną Greis. Ši herojė – stipri, užsispyrusi policijos pareigūnė, kuri važinėja motociklu ir per gyvenimą renkasi eiti viena, tačiau, kaip ir daugelis žmonių, turi savo vidinių demonų, o kovodama su žiauriais, sadistiškais nusikaltėliais dažnai rizikuoja savo gyvybe. M.J. Arlidge knygos pavergia aštriu, intriguojančiu ir šiurpiai realistišku pasakojimu, o netikėti istorijos vingiai nustebins net tikrus detektyvų bei trilerių fanatikus.
Rašydamas „Eni beni“ M.J. Arlidge pataikė tiesiai į dešimtuką: jo knygos tapo bestseleriais Didžiojoje Britanijoje, buvo išleistos daugiau kaip 30 užsienio šalių, o knygos „Eni Beni“ atsiliepimuose teigiama, kad M.J. Arlidge – naujasis Jo Nesbo.

Komentaras