50%
50%

Juoda širdis

POP GOES THE WEASEL

M.J. Arlidge

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 18)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001110846, EAN kodas: 9786090128718, ISBN kodas: 9786090128718, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 376, Leidimo metai: 2017-07-07, Formatas: 23,5x14,3x3,3, Knygyne: 15.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Loreta Gema Baltaduonė

Ypatinga kaina 7,74 € Knygyne 15,49 €

Sutaupote 7,75 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Sautamptono Raudonųjų žibintų kvartalas slepia daugybę nuodėmingų istorijų. Policija nesikiša į čia dirbančių merginų reikalus, tačiau kai viename tuščiame name aptinkamas vyro lavonas, padėtis pasikeičia. Žmogžudystė itin ciniška – žmogui išpjauta širdis, negana to, ji dėžutėje atsiunčiama nelaimingojo žmonai ir vaikams. Kodėl padorus, gerbiamas, laimingos šeimos vyras nusipelnė tokios mirties? Ir, svarbiausia, kaip jis atsidūrė rajone, kur šeimininkauja vien narkomanai ir lengvo elgesio merginos?

Bylą tirianti detektyvė inspektorė Helena Greis įtaria, kad šis nusikaltimas nėra atsitiktinis. Jos įtarimai pasitvirtina, kai po kelių dienų aptinkamas dar vieno vyro lavonas.

Bulvarinė spauda žudiką pakrikštija atvirkščiu Džeku Skerdiku, nes jis tyko ne moterų, o vedusių vyrų, kurie gyvena slaptą dvigubą gyvenimą. Helena jaučia, kad daug įniršio slypi po tomis žmogžudystėmis. Tik nenumanė, kad žudikas bus toks nepastovus. Ir kas jos pačios laukia užbaigus tyrimą...

Debiutinis trileris „Eni beni“, kuriame pirmą kartą pristatoma detektyvė inspektorė Helena Greis, sulaukė didelio populiarumo Anglijoje. „Juoda širdis“ – antras detektyvas su inspektore Helena Greis, pasakojantis apie žiaurius ir žmogiškus santykius, apie moralines vertybes naikinančio gyvenimo užkulisius.

„M. J. Arlidge’as yra naujasis Jo Nesbø.“ Judy Finnigan

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 18)
TOP komentarai
 1. 100%

  Jau kuris laikas neskaičiau tokio įtraukiančio detektyvo! Šis man buvo tarsi saldainis.. Be galo įtraukiantis, dinamiškas siužetas, įdomūs personažai bei nenuspėjami žudiko motyvai.
  Visiems šio žanro fanams, jei dar neskaitėte labai rekomenduoju! Galiu garantuoti, jog nuo šios isrorijos nebus lengva atsiplėšti
 2. 100%
  Puikus detektyvas. Apie nuodėmingų vyrų žudymą. Jei sugalvoji susirasti prostitutę ir pataikai ant žudikės. Kais žudo? Šio autoriaus liko tik viena neskaityta knyga, bet net neabejoju, jog su malonumu skaitysiu. Išlaikyta įtampa, pabaiga įdomi. Tikrai rekomenduoju.
 3. 100%
  Puiki knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...