40%
40%

Juodoji knygelė

Little Black Book

Otegha Uwagba

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002176810, EAN kodas: 9789955137566, ISBN kodas: 9789955137566, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 128, Leidimo metai: 2018-07-04, Formatas: 19x13x1,2, Knygyne: 10.39, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Krištopaitienė Daiva

Ypatinga kaina 6,23 € Knygyne 10,39 €

Sutaupote 4,16 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nepamainomas karjeros vadovas kūrybiškai dirbančiai moteriai.

„Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas“ patenkins kiekvienos kūrybiškos moters, nesvarbu, ar ji savo srityje yra naujokė, ar didelę patirtį turinti profesionalė, poreikius. Šis kelioninės knygos dydžio vadovas, kuriame gausu įdomių idėjų ir naudingų patarimų, taps geriausiu jūsų pagalbininku kopiant karjeros laiptais. 
Rašytoja Otegha Uwagba (Forbes įtraukta į 30 įtakingiausių žmonių, kuriems dar nėra 30-ies, sąrašą) detaliai aiškina, ko turėtumėte imtis, siekdama sėkmingos karjeros: ji moko, kaip reikia derėtis dėl algos pakėlimo, sukurti savo prekinį ženklą, įvaldyti tinklaveikos meną ir įveikti kūrybinę krizę. Be to, „Juodojoje knygelėje“ rasite išmintingų patarimų, kaip užsitikrinti sėkmę dirbant laisvai samdoma specialiste, ir visą skyrių, padėsiantį perprasti sudėtingą viešo kalbėjimo meną.
„Juodoji knygelė“, parašyta bedradarbiaujant su tokiomis novatoriškomis moterimis kaip rašytoja Chimamanda Ngozi Adichie, „Refinery 29“ viena iš įkūrėjų Piera Gelardi, The Gentlewoman vyriausiąja redaktore Penny Martin ir daugeliu kitų, yra išmintingų patarimų ir įžvalgų, paremtų daugiamete patirtimi, rinkinys. Nesvarbu, kas esate — mąstytoja, gamintoja, menininkė ar verslininkė, — ši knyga taps jūsų įkvėpimo šaltiniu.

Apie autorę

Otegha Uwagba yra rašytoja, lektorė, prekės ženklų konsultantė ir „Women Who“, Londone veikiančios platformos, kuri jungia ir palaiko kūrybiškas dirbančias moteris, įkūrėja. Daug metų darbavosi prestižinėse Londono reklamos agentūrose ir kultinėje jaunimo žiniasklaidos bendrovėje „Vice Media“, 2018 m. žurnalo Forbes įtraukta į 30 įtakingiausių žmonių, kuriems dar nėra 30-ies, sąrašą („30 under 30“). Oksfordo universitete baigė politikos, filosofijos ir ekonomikos studijas, užaugo pietinėje Londono dalyje ir ten tebegyvena iki šiol.

Atsiliepimai

„Juodoji knygelė“ yra veržlių, dirbančių moterų metų knyga. 
* Refinery 29

Kompaktiškas brangakmenis. 
* Stylist

Privaloma knyga visoms, kurios nori būti tokios pat produktyvios kaip Uwagba. 
* Sunday Times
Otegha Uwagba yra viena iš naujosios kartos moterų generalinių direktorių, gyvenančių ir dirbančių Londone. 
* Evening Standard
Otegha Uwagba žino, kaip įveikti visus sunkumus, iškylančius karjeros kelyje... kūrybiškos, savo vietos darbo pasaulyje ieškančios moterys, tiesiog privalo perskaityti šią knygą. 
* Elle
Išvengta visų pagalbos sau žanro knygoms būdingų klišių. 
* Dazed
Kokia naudinga žinių ir įžvalgų kupina knygelė. Tikrai būčiau norėjusi ją perskaityti 2014 m., kai dirbau laisvai samdoma darbuotoja. 
* Reni Eddo-Lodge, knygos "Kodėl aš nebekalbu su baltaodžiais apie rasę" (Why I’m No Longer Talking to White People About Race) autorė 
Aukso vertės mintys — rekomenduoju 100 procentų. 
* Emma Gannon, knygos ir tinklalaidės CTRL-ALT-DELETE autorė
Visos turėtumėte ją įsigyti. Kaip tik rengiu pristatymą, todėl labai bijau apsikvailinti, tačiau, perskaičiusi 4-ąjį skyrių apie viešą kalbėjimą, lengviau atsikvėpiau.
* Charlie Cuff Dazed
Jei, kaip ir aš, mėgstate kalbėti ir galvoti apie savo karjerą — ir, tikiuosi, nuolat jos siekiate — ši knyga kaip tik jums. 
* Natasha Lunn, Red Magazine
Nusipirkite šią nuostabią knygą (ypač jei esate moteris, dirbanti kūrybinėje industrijoje, tačiau iš esmės pirkite ją bet kokiu atveju, nesvarbu, kuo būtumėte).
* Elizabeth Day, žurnalistė, knygos The Party autorė
Nepaprastai naudinga knyga moteriai, dirbančiai kūrybinėje industrijoje. 
* Yomi Adegoke, knygos Slay in Your Lane autorė
„Įkvepianti, įžvalgi, ambicinga“ 
* Porter Magazine
Kelioninė, kišeninė knygelė, kupina išminties perliukų ir naudingų patarimų. 
* Fade
Patikimi, praktiški ir protingi patarimai... naudingas, lengvai skaitomas vadovas, kuris padės siekti jus tenkinančios karjeros. 
* A Little Bird
Turėtų būti įteikiama kiekvienai absolventei vietoj to popieriaus lapo, kuris daugeliu atvejų yra nieko vertas. 
* Grace Woodward, Fashion & TV komentatorė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Tikriausiai tai ne mano knyga... O galbūt ir dėl to kad ir taip gyvenime vadovaujuos tokiomis taisyklėmis... Tikejausi daug daugiau iš knygos, bet gal ir nenustebino ,kad per daug tikejausi...ji nėra skirta tik moterims ją gali vadovautis drąsiai ir vyrai...
    „Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas“ patenkins kiekvienos kūrybiškos moters, nesvarbu, ar ji savo srityje yra naujokė, ar didelę patirtį turinti profesionalė, poreikius. Šis kelioninės knygos dydžio vadovas, kuriame gausu įdomių idėjų ir naudingų patarimų, taps geriausiu jūsų pagalbininku kopiant karjeros laiptais.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...