Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-70%

Juodojo Triušio vasara

Black Rabbit Summer

Kevin Brooks

Iš anglų k. vertė Daumantas Gadeikis,

408 p., minkštas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

21,3x14,5x3 cm,

Alma littera, 2012,

ISBN 9786090102930,

Prekės kodas 9786090102930.

Klubo kaina:
4,23
Knygyne:
14,09
Sutaupote:
9,86  (70% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Baigęs mokyklą, Pitas Bolandas sako įnirtingai nieko neveikiantis, nors iš tikrųjų mąsto apie ateitį, visatą ir savo vietą joje. Netikėtas skambutis ir kvietimas susitikti su draugais sename štabe baigiasi netikėtai... Draugai, kuriuos jis tarėsi pažįstantis, šią beprotišką vasarą atsiveria netikėta puse. Vaikystės pasaulis, pasirodo, buvo ne toks jau nuostabus ir nekaltas.

 

Tą vasarą Pitas Bolandas įnirtingai nieko neveikė. Prieš jį driekėsi ilgos, troškinamai karštos, tingios dienos. Tada paskambino ji. Nikolė.

„Klausyk, Pitai... pramogų aikštėje vyksta mugė... pamaniau, galėtume visi susitikti... Žinai, prisiminti senus laikus.“

Bet kur seni laikai, ten ir senos bėdos. O į paviršių išnyrant paslaptims, kartėliui ir pavydui, penki seni draugai patiria blogiausią savo gyvenime naktį...

 

„Brookso kūryba žiauriai maloni skaityti, jo knygą verta čiupti.“

The Times

 

Kevinas Brooksas – aštrių trilerių paaugliams („Martynas Pigas“, „Lukas“, „Kendė“, „Mirusiųjų kelias“) meistras, tarptautinių literatūros premijų laureatas.

 

Apie Kevin Brooks

Anglų rašytojas Kevin Brooks (Kevinas Bruksas) gimė 1959 m. kovo 30 d. Pinhoe prie Egzeterio (Devonas). Dar vaikystėje svajojo tapti rašytoju, veterinaru arba roko žvaigžde.

Prieš tapdamas rašytoju Kevin Brooks bandė siekti karjeros muzikos pasaulyje, tačiau nesėkmingai. Vėliau dirbo daugybę įvairiausių darbų – nuo degalinės prižiūrėtojo iki padėjėjo krematoriume.

Kevinas Brooksas visą šį laiką rašė eilėraščius, trumpus pasakojimus, dainų žodžius.

2002 m. pasirodė pirmoji jo knyga „Martynas Pigas“, kuri sulaukė palankių skaitytojų ir kritikų vertinimų. Pagal ją pastatytas filmas.

Kiti autoriaus trileriai taip pat buvo sėkmingi . „Lukas“ netgi lyginamas su jau klasika tapusiu „Nežudyk strazdo giesmininko“.

Kevin Brooks knygos pelnė keletą prestižinių apdovanojimų.

Savo romanus rašytojas apibūdina kaip istorijas apie tikrus žmones.

 

 

Komentaras