20%
20%

Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir vertinimą,

Claire Freeland, Jacqueline Toner

SKU: 000000000002175348, EAN kodas: 9786094380228, ISBN kodas: 9786094380228, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 96, Leidimo metai: 2018-02-13, Formatas: 28x20x1,5, Knygyne: 11.49, Leidykla: Žmogaus studijų centras, UAB

Ypatinga kaina 9,19 € Knygyne 11,49 €

Sutaupote 2,30 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jei pažvelgtum pro žiūronus tarsi piratas, horizonte pamatytum daug nuostabių dalykų. Gali jų trokšti ir pykti, kad lobiai tolimi ir nepasiekiami. Tačiau, žiūrėdamas į tolį ir pavydėdamas kitiems, nepastebėsi daug gražių dalykų, kurie yra arti tavęs. To, ką jau turi ir kuo gali džiaugtis bei didžiuotis. 
Visi vaikai susiduria su pavydo ir konkurencijos jausmu, tačiau ne visiems sekasi jį įveikti. Pavydas itin dažnas tarp brolių ir seserų, kai jaunesniems vaikams tėvai skiria daugiau laiko ir dėmesio. Vienas iš vaikų jaučiasi nuskriaustas, jis pradeda mažiau pasitikėti savimi, kenčia tarpusavio santykiai. 
Garsių JAV psichoterapeutų knyga „Ką daryti, kai pavydi“ – nepamainoma pagalba mažiesiems, kuriems pavydo jausmas trukdo mėgautis gyvenimu. Joje pateikiami pavydo valdymo būdai, pagrįsti kognityvinės bihevioristinės terapijos principais, tačiau aprašyti itin paprastai ir žaismingai, pateikiant smagių užduotėlių, pavyzdžių ir iliustracijų.
Perskaitęs šią knygą, vaikas išmoks:
atpažinti pavydą sukeliančias situacijas ir mintis;
pakeisti pavydą keliančias mintis naudingesnėmis;
įvairių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti;
labiau pasitikėti savimi;
jausti dėkingumą už tai, ką turi.

 
Knyga itin palankiai įvertinta psichologų bendruomenės ir pelnė „Mamų pasirinkimo“ aukso medalį.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...