Ką mums žada rytojus .

ISBN kodas: 9955087358, EAN kodas: 9789955087359

Tomorrow

Bradley Trevor Greive

EAN kodas: 9789955087359, ISBN kodas: 9955087358, SKU: 000000000001100984, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 114, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 16x16, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Būgienė

Ypatinga kaina
4,27 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Bradley Trevor Greive “Ką mums žada rytojus” – dar viena žavi ir išmintinga šio autoriaus knyga, pagrįsta svarstymais apie pačius svarbiausius gyvenimo dalykus. Smagias ir originalias mintis papildydamas naiviais, o kartais – iš koto verčiančiais gyvūnų atvaizdais, autorius gvildena esminį klausimą: kaip neprarasti sveiko proto pasaulyje, tolydžio purtomame visokių sukrėtimų, konfliktų, maišaties ir apskritai beprotybės?
Tačiau “Ką mums žada rytojus” ne tiktai moko nebijoti permainų, – skaitytojui patariama, kaip nesuskysti ir neprarasti optimizmo bei sveikos nuovokos netgi tada, kai žemė slysta iš po kojų. Nors tema atrodo rimta ir svarbi, šios knygelės neįmanoma skaityti be šypsenos ar smagaus juoko.
Ankstesnės Bradley Trevor Greive knygos – “Kai liūdesys tave aplanko...”, “Tau, mano mamyte...”, “Kur rasti tą vienintelį?’’, “Visa tiesa apie Motinystę”, “Tai kas tas gyvenimas? “ ir kitos – labai mėgstamos skaitytojų daugiau kaip trisdešimtyje pasaulio šalių. Didžiausias šio autoriaus privalumas – tiesiog neprilygstamas linksmų nuotraukų, subtilaus humoro ir gilių įžvalgų derinys.
 
Apie autorių:
Bradley Trevor Greive – daugeliu premijų apdovanotas menininkas, komiksų autorius, poetas, žaislų dizaineris, scenaristas bei išradėjas. Tuomet, kai nekeliauja aplink pasaulį fiksuodamas nykstančias gyvūnų rūšis ar nesislapsto gimtosios Tasmanijos pakrantėse, šis buvęs desantininkas daugiausia laiko praleidžia Australijoje, Sidnėjuje, drauge su savo triušiu Bifu.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...