Kabalos galia. Technologija sielai

ISBN kodas: 9955243880, EAN kodas: 9789955243885

THE POWER OF KABBALAH

Yehuda Berg

(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9789955243885, ISBN kodas: 9955243880, SKU: 000000000001102524, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 271, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2006-11-01, Formatas: 12,5x19,8, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Aušra Pažėraitė

Ypatinga kaina
5,73 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kadaise apgaubtą paslaptimi Kabalą dabar galite atrasti ir jūs.
Įsivaizduokite savo gyvenimą kupiną prasmės, supratimo ir nesibaigiančio pasitenkinimo. Įsivaizduokite savo dienas, pilnas įžvalgos ir energijos. Tai Kabalos galia, galia, kuri buvo paslėpta nuo pasaulio apie 2000 metų.
Jūsų giliausi troškimai turi išsipildyti. Tačiau tikro jų išsipildymo sistema ir formulė šimtmečiais buvo paprasta. Iki dabar. Dauguma knygų apie Kabalą apipila jus istorija, mokslingumu, visa eile faktų bei asmenybių, tačiau Kabalos galia pateikia autentiškus ir praktiškus principus, kaip gyventi Šviesoje! Senoviniai Kabalos mokymai įsišakniję fizinių ir dvasinių dėsnių, veikiančių jūsų gyvenime, vienovėje. Pirmą kartą istorijoje šie principai buvo pritaikyti žmonėms, prisilaikantiems visokių gyvenimo būdų ir visokių tikėjimų. Kiekviename lape galima rasti potenciją, kaip iš tikrųjų pakeisti jūsų gyvenimą ir šį pasaulį. Troškimai iš tiesų tėra tik skirtingi jų išsipildymo rinkiniai. Šios skirtingos pasitenkinimo talpyklės skatina mus ir formuoja mūsų gyvenimą. Kabalos stebuklas ir išmintis per visą istoriją darė įtaką didžiausiems pasaulio dvasiniams, filosofiniams ir mokslo protams: nuo Mozės iki Šekspyro, nuo Platono iki Niutono. Tačiau iki šiandien ta išmintis buvo paslėpta senoviniuose tekstuose, prieinama tik mokslininkams ir istorikams. Dabar, po nesuskaičiuojamų šimtmečių, Kabalos galia pasirodo būtent čia, šioje nuostabioje ir paprastoje knygoje.
Galiausiai čia yra visa sistema ir kelias – veiksmai, kurių galite imtis tiesiog dabar, kad pakeistumėte ir kurtumėte savo gyvenimą, kokio trokštate ir nusipelnėte. Tikėkitės ir reikalaukite ne mažiau!
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...