31%
31%

Kabinetas 339

ISBN kodas: 9786090139110, EAN kodas: 9786090139110

Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 109)

ISBN kodas: 9786090139110, EAN kodas: 9786090139110, SKU: 000000000001111895, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Lietuvių, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2019-11-21, Formatas: 21,3x14,3x3, Knygyne: 17.39, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 12,00 € Knygyne 17,39 €

Sutaupote 5,39 € (31%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skaičiau kaip gerą skandinavišką detektyvą. Tai ne superherojų kova su tamsos jėgomis, o atviras pasakojimas žurnalistų, kurie, rūpindamiesi demokratija ir viešuoju interesu, susiduria su gausybe išbandymų, tikrinančių jų ryžtą ir apsisprendimą. Taip pat knygoje atskleidžiami svarbūs šešėliniai Lietuvos politikos žaidėjai, jų veikimo schemos ir įtaka. Tokių tyrimų ir knygų galėtų būti daugiau.
Donatas Puslys,
politikos apžvalgininkas, publicistas

* * *

Puikus pasakojimas apie cinišką valdžion patekusių žmonių elgesį. Apie nedeklaruojamus ryšius, kurie daro įtaką kiekvieno iš mūsų gyvenimui. Ir apie absoliučiai neromantišką tiriamosios žurnalistikos žurnalistų darbą. Tokį neromantišką, kad knygą turėtų perskaityti apie žurnalistiką svajojantys moksleiviai. Jei perskaitę tebesvajos, vadinasi, išties suprato, kodėl visiems svarbu turėti stiprią ir nepriklausomą žiniasklaidą.
Rita Miliūtė,
„Laisvės TV“ ir LRT žurnalistė

* * *

Ši knyga – naujas reiškinys mūsų literatūroje. Lyg įtemptame trileryje žurnalistinis tyrimas atskleidžia, kas iš tiesų vyksta mūsų politikoje, o kartu iš vidaus parodo žurnalistikos virtuvę. Šis detalus dokumentinis pasakojimas tarsi klausia: o kaip visa tai keičia mus? Tai patyrusius, aprašiusius, o dabar ir skaitančius šią knygą.
Audrius Ožalas,
literatūros apžvalgininkas

* * *

Tiriančio žurnalisto darbas panašesnis į gatvėse po priedanga besitrinančio operatyvininko, o ne redakcijoje prie kompiuterio sėdinčio ir kavą gurkšnojančio raštininko. Tai supranti skaitydamas šią knygą, kuri, nors ir dokumentinė, parašyta lyg įtemptas politinis trileris.
Paulius Ambrazevičius,
komikas
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 109)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga, kuri įtraukė nuo pirmo iki paskutinio puslapio, sukrėtė , privertė susimąsti
 2. 100%
  Tai knyga, kuri paliko giliausią įspūdį, sukrėtė. O sukrėtė tuo, ką ir apie ką pasakoja autoriai. Viena girdėti, o kita skaityti, kai ta medžiaga paremta dokumentais, tikrais faktais. Tai realybė, kurioje mes gyvename, liūdna ir skaudu, bet gera ir šilta, kad yra žmonių, yra tiriamoji žurnalistika, kuri iškelia dumblą į paviršių, leidžia žvilgtelėti į politikų manipuliacijas, dviveidiškumą, naudojimąsi valdžia, jos suteiktomis galiomis savanaudiškais tikslais, ir mažiausiai rūpi valstybė, žmonių gerovė. Džiaugiuosi, kad perskaičiau šią knygą, nes padėjo suvokti tikrąją tiriamosios žurnalistikos esmę, svarbą ir užkulisius, pajusti juodą, sunkų, alinantį ir pavojingą žurnalisto darbą.
 3. 100%
  Buvo labai įdomu susipažinti su tiriamosios žurnalistikos užkuliusiais, įtampa smelkiasi iš kiekvieno puslapio, knyga tikrai įtraukė. Klausytis ex-premjero arogantiškų išsisukinėjimų visada buvo sunku, o dabar šita persona dar labiau pasišlykštėjau, kai dar aiškiau atsiskleidžia žalos valstybei mastas. Ko daugiau galima tikėtis, kai valdžia atiduodama į mužikų, prasisiekėlių ir bestuburių rankas. Tikiuosi tokių knygų bus tik daugiau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...