Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

KAI KALBA MEILĖ...

Paprasta, tačiau taip sava, gilu, nuoširdu ir jauku. Meilė etc. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Leidykla „ALMA LITTERA“ rekomenduoja: socialinių tinklų Šekspyro Justino Kisieliausko knyga „Meilė etc.“
Meilės kalba parašytas pozityvių jausmų albumas...
 
Knyga, kaip ir meilė – neturi nei amžiaus, nei lyties cenzo. Joje kažką savito ras ne tik amžinai jauni įsimylėjėliai ar viskuo prisiekę jausmo veteranai, bet ir meile netikintys katinukų augintojai. Jaukūs ir gilūs rašytojo tekstai suvirpins jautriausias jausmų stygas ir ilgam apsigyvens kiekvieno skaitytojo širdyje. 
 
Įkvėpkite save meilei!
 
Kviečiame plačiau susipažinti su knyga ir jos autoriumi:
 
Justinas Kisieliauskas MEILĖ ETC. Paprasta, tačiau taip sava, gilu, nuoširdu ir jauku. Kad ir kas bebūtum, – Nedrąsus meilės pionierius, Amžinai jaunas įsimylėjėlis, Viskuo prisiekęs jausmo veteranas Ar meile netikintis katinukų augintojas, – Įsimylėk dar kartą!
Socialinių tiklų Šekspyras - Justinas Kisieliauskas. Būsimasis ekonomikos mokslų daktaras griauna stereotipus! Pirmoji jo knyga ne skaičių, bet jausmų pavidalu. „Skaičiuose mažai romantikos, o mes juk žmonės...“ – apie talento jautriai rašyti ir mokslinio darbo konflikto vaisių šmaikščiai atsiliepia jaunasis menininkas, jausmingai šėlstantis socialiniuose tinkluose. Miela, kai sušildai sielą net neprisilietus... žodis „myliu“, tariamas garsiai, tyliai ar akimis – nebyliai dėl begalybės priežasčių kaskart kitaip išeit iš proto. Pasak legendos, žmonės, perskaitę šią knygą, pamilsta iš naujo. Stilingas, jaukus, raudonos meilės kalbos prisotintas ir kruopščiai drobele trauktas „Meilė etc.“ kvadratukas praturtins ir papuoš knygų lentyną Tavo širdyje.

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60