ŽEMA KAINA

Kaimynas iš gretimo buto (BRI2)

ISBN kodas: 9786090307298, EAN kodas: 9786090307298

Irresistible

Susan Mallery

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786090307298, EAN kodas: 9786090307298, SKU: 000000000002187474, Puslapių skaičius: 320, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-07-13, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 20,5x13x2,7, Vertėjas: Algina Dzvonkienė, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina
6,78 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tiesiausias kelias į vyro širdį

Maistas ir meilė – puikus derinys, todėl nieko keista, kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų  restoranų imperiją. Antroji ciklo knyga “Kaimynas iš gretimo buto” –  tikras šedevras. Veikėjai itin išraiškingi ir patrauklūs, o istorija atskleidžia: nebūtinai pirmoji meilė yra pati gražiausia.     

Mėlynių pyrago receptas
Sudedamosios dalys: Volkeris Buchananas, Eliza ir jos dukrelė, kiaura automobilio padanga, šaldytos mėlynės.

Paruošimas
Buvęs jūrų pėstininkas Volkeris Buchananas padeda Elizai pakeisti kiaurą automobilio padangą, bet tai juk tik paslauga kaimynei. O Eliza iškepa jam mėlynių pyragą, nes kažkaip reikia atsidėkoti... Kitokių paskatų nė būti negali – abu jau seniai išsižadėję romantiškų santykių.
Elizai svarbiausia, kad niekas neįskaudintų dukrelės, todėl yra pasiryžusi atsikratyti savo keisto polinkio į pavojingus vyrus... Ir Volkeris šventai tiki, kad jaukus šeimos židinys – ne jam. Užtenka pažvelgti į savo išprotėjusią šeimynėlę, ir abejonės dingsta.

Glajus
Visa tai tiesa, tik kaip pažaboti ugnį, kuri įsiplieskia kaskart jiedviem susitikus?

Recepto energinė vertė
Gera nuotaika ir tiesiausias kelias į vyro širdį.

„Smagi istorija. Pagaliau atradau puikią knygą atostogoms prie jūros.“ – All About Romance

„Puikiai derindama išmonę ir humorą Suzana Maleri nagrinėja sudėtingus šeimos santykius, perpintus meile ir  praradimais. Žavu!“ – Romantic Times BOOKreviews 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Šilta, įtikinanti ir jautri buvusio jūrų pėstininko Volkerio ir Elizos istorija. Nors tai tikrai komercinio pobūdžio knyga, bet ją visai smagu perskaityti. Smagu stebėti kaip stiprus, karo mūšiuose dalyvavęs, daug baisybių matęs Volkeris atsiskleidžia savo gerumu aplinkiniams, o ypač daug gyvenime sunkumų patyrusiai, tačiau darbščiai ir talentingai papuošalų kūrėjai Elizai ir tampa jos penkeliametės dukrelės Zojos geriausiu draugu, ir ne tik juo.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...