Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
24 cm
14 cm
-25%

Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų. Išgyvenimo gidas tėvams, auginantiems 2-7 metų vaikus

How to Talk So Little Kids Will Listen: a Survival Guide to Life with Children A

Julie King, Joanna Faber

Iš anglų k. vertė Indrė Poliuškevičienė,

416 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

24x14x2,8 cm,

Leidykla Vaga UAB, 2017,

ISBN 9785415024698,

Prekės kodas 9785415024698.

Klubo kaina:
12,89
Knygyne:
17,19
Sutaupote:
4,30  (25% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Pastaruosius tris dešimtmečius viso pasaulio mamos ir tėčiai, ieškodami praktiškų ir veiksmingų auklėjimo būdų, kliaujasi A. Faber ir E. Mazlish bestseleriu „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų, ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų“, Boston Globe tituluotu „auklėjimo biblija“. Milijonai skaitytojų pamilo šią knygą, tačiau daugeliui kilo klausimų, kaip joje aprašomas strategijas pritaikyti auklėjant jaunesnio amžiaus vaikus. Atsiliepdamos į tėvų pagalbos šauksmą, auklėjimo ekspertės Joanna Faber (Adelės Faber dukra) ir Julie King pritaiko išbandytas ir patikimas „Kaip kalbėti...“ bendravimo strategijas mažiesiems – 2–7-erių metų amžiaus vaikams.

Naujojoje knygoje autorės dalijasi dar nepasakotomis, žaismingai iliustruotomis tėvų ir mokytojų istorijomis, pateikia naudingų patarimų, kaip spręsti kasdienius sunkumus, kurie pažįstami visiems, auginantiems vaikus ar su jais dirbantiems.

Remdamiesi knygoje siūlomomis technikomis, tėvai užmegs tvirtesnius ir džiaugsmingesnius santykius su mažaisiais, užaugins savimi pasitikinčias, linkusias bendradarbiauti asmenybes.

 

Komentaras