Nauja
Nauja
-10% su kodu: SUTAUPAU

Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyl iams, ir paaugliams

ISBN kodas: 9789955269755, EAN kodas: 9789955269755

Melinda Wenner Moyer

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002189965, ISBN kodas: 9789955269755, EAN kodas: 9789955269755, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 344, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-07-13, Formatas: 22x15,5x2,3, Leidykla: Briedis, K. Mickevičiaus leidykla , Vertėjas: Kristina Gudavičienė

Ypatinga kaina
16,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais“ – tai aiškios struktūros, praktinių patarimų nestokojantis, kartais humoristinis (bet visada pagrįstas mokslu) tėvams skirtas vadovas apie tai, kaip ugdyti vaikus, kad jie taptų sąžiningais, gerais, dosniais, pasitikinčiais, savarankiškais ir atspariais žmonėmis, kurie galbūt vieną dieną sugebės pasaulį padaryti draugiškesnį ir ne tokį susipriešinusį.

Melindos Wenner Moyer, kaip apdovanojimų pelniusios mokslo žurnalistės, nuolat buvo prašoma pasigilinti į įvairiausius vaikų auklėjimo niuansus. Bet kai paaugo jos pačios vaikai, ji pastebėjo, kad apie vieną esminę auklėjimo sritį apskritai nekalbama. Toji sritis – kaip pasiekti, kad vaikai neužaugtų tikrais šikniais.  

Iš socialinės žiniasklaidos, naujienų, netgi aukščiausių valdžios sluoksnių vaikai prisirankioja žinučių, liudijančių, kad savanaudiškas, įžeidus ir žiaurus elgesys yra priimtinas. Vaikų ir paauglių padarytų neapykantos nusikaltimų kasmet vis daugėja, o atjautos – mažėja. Be abejo, visi norime tokių vaikų, kurie tarpusavyje nesipeštų, vienas kitam padėtų, neįniktų į ekranus ir mums, tėvams, nemeluotų. Bet kaip to siekiame, kaip auklėjame, kad užaugę jie jaustų sveiką savivertę, mokėtų atpažinti ir pasipriešinti rasizmui, seksizmui, būtų pasirengę seksualiniam gyvenimui?  

Ši knyga – tai po išsamių tyrimų parašytas ir įrodymais pagrįstas pradžiamokslis, siūlantis naują, dažnai stebinantį požiūrį į auklėjimą nuo pirmųjų vaiko metų iki paauglystės. Joje aptariami tokie asmenybės bruožai, kuriuos norėtume, kad mūsų vaikai turėtų, o vėliau pateikiamos mokslu grįstos strategijos, kurios padės tėvams įskiepyti šias savybes savo atžaloms. 

Iš anglų kalbos vertė Kristina Gudavičienė


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Knyga parašyta aiškiai, joje pateikiami ne sausi faktai (statistinių duomenų yra, bet tikrai ne per daug), tačiau netrūksta ir praktinių patarimų, kurie dažnai pateikti su humoru, bet visi paremti moksliškai.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...