20%
20%

Kaip bėga laikas

As Time Goes by

Mary Higgins Clark

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 18)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001110949, EAN kodas: 9786090128022, ISBN kodas: 9786090128022, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2017-05-20, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 280, Spalvingumas: Nespalvotas, Formatas: 23,5x14,3x2,5, Knygyne: 12.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Irma Šlekytė

Ypatinga kaina 10,39 €
Knygyne 12,99 €

Sutaupote 2,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Mary Higgins Clark

(Merė Higins Klark, g. 1927 m.)

JAV rašytoja, milžiniško populiarumo sulaukusių detektyvų autorė. Jos romanai, vertinami skaitytojų ir kritikų visame pasaulyje, nuolat patenka į skaitomiausių knygų sąrašus. Vien JAV šios autorės knygų parduota daugiau kaip 80 milijonų egzempliorių. Detektyvų karaliene vadinama Mary Higgins Clark yra daugelio prestižinių premijų laureatė, JAV detektyvų rašytojų asociacijos prezidentė, jos vardu pavadintas vienas svarbiausių apdovanojimų geriausiems šio žanro autoriams.

Karjeros laiptais kylanti žurnalistė Delanė Rait netrukus turėtų tapti Niujorko televizijos šeštos žinių vedėja, bet prieš tai jos laukia vienas rimtas išbandymas. Jai teks viešai pristatyti Betsės Grant, kaltinamos savo vyro milijonieriaus Tedo Granto nužudymu, teismo procesą. Intriguojanti byla sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio. Buvęs garsus gydytojas pastaruosius aštuonerius metus sirgo Alzheimerio liga, o vieną rytą buvo rastas negyvas savo namuose. Pagrindine įtariamąja tapo tą lemtingą naktį viena namuose su Tedu buvusi jo žmona Betsė. Nors ji kategoriškai atmeta visus kaltinimus, bet žinia, kad paskutinius kelis metus ji susitikinėjo su jaunystės laikų meile, jos padėtį dar labiau apsunkina.

Viešoje erdvėje vyrauja nuomonė, kad Betsė prisidėjo prie savo vyro mirties. Tačiau Delanė stebėdama teismo posėdžių eigą, ima vis labiau tuo abejoti. Ar tai tik moteriška nuojauta, o gal už tikėjimo Betsės nekaltumu slypi kur kas gilesni išgyvenimai?

Detektyvinis trileris „Kaip bėga laikas“ atitinka visas šio žanro klasikos taisykles, pasižymi painiu ir daugiasluoksniu siužetu, kuriame puikiai dera psichologinė įtampa ir šilčiausi žmonių jausmai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 18)
TOP komentarai
 1. Simona
  100%
  Puikus detektyvas, labai lengvai ir greitai skaitėsi. Nors pabaiga nebuvo tokia netikėta, tačiau ši knyga verta dėmesio, ypač detektyvų mėgėjų.
 2. Rita
  100%
  Įdomi knyga, kaip ir visi Mary Higgins Clark detektyvai. Skaitai ir negali padėti knygos, nes nori sužinoti, kas vyks toliau, kas bus kaltas, o kas išteisintas, kur slepiasi žudikas...
 3. Jolanta
  100%
  Puiki knyga. Lengvai skaitėsi. Suintrigavo.
  Kaip ir visi detektyvai, su netikėta atomazga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...