Kaip būti lyderiu

ISBN kodas: 9955460794, EAN kodas: 9789955460794

How to lead

Jo Owen

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002118824, ISBN kodas: 9955460794, EAN kodas: 9789955460794, Puslapių skaičius: 212, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 15,8x23,5x1,7, Leidykla: Verslo žinios UAB , Vertėjas: Kęstutis Mickus

Ypatinga kaina
23,06 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Pasak leidinio autorių, ugdymas yra vienas efektyviausių bendravimo būdų, nes tai - judėjimas į priekį ir pagalba gerinant individualų žmogaus darbą, o tai turi stulbinantį poveikį visai komandai ir organizacijai. Jis skatina reikalingus individualiam asmeniui teigiamus pokyčius - tokius, kurie jam padėtų tapti geresniu, negu jis kada nors savo gyvenime buvo.

EI lavinimui knygoje skirtas visas skyrius su konkrečiais ir praktiniais patarimais.

Tai pirmoji knyga, kuri analizuoja emocinio intelekto ir ugdomojo vadovavimo sąjungą ir atskleidžia jos svarbą - tam, kad padėtų jums išties tobulinti tiek savo, tiek savo pavaldinių ir kitų žmonių, su kuriais bendraujate, darbą. Knyga išskirtinė ir tuo, kad ji - lyg vadovėlis: aiški leidinio struktūra, gausu praktinių ir suprantamų pavyzdžių, nestinga apibendrinimu. Daug informacijos pateikiama klausimų ir atsakymų forma. Visa tai itin palengvina skaitymą. Knygą galima skaityti visą nuo pradžios iki galo arba gilintis į atskirus skyrius. Kiekviename skyriuje yra įkvepiančių citatų, pavyzdžių analizių, interviu, uždavinių, tyrimų - taigi tikrai įgysite reikiamų žinių.

Emocinis intelektas ir ugdymas pirmiausia skirta žmogiškųjų išteklių specialistams, vadovams, vadybininkams, konsultantams ir kiekvienam, kuris nori tobulėjimo, siekia daugiau, trokšta mokytis pažinti save bei kitus. Pagrindinis knygos autorius spalio mėnesį lankysis Lietuvoje, kur kartu su žinomu komunikacijos specialistu Keldu Jensenu (knyga Komunikacijos vadovas) surengs konferenciją tema „Emocinis intelektas ir komunikacija".
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...