35%
35%

Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės

How to Instantly Connect with Anyone

Leil Lowndes

SKU: 000000000001109735, EAN kodas: 9786090114100, ISBN kodas: 9786090114100, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2014-04-14, Formatas: 21,3x14,3x2,4, Knygyne: 11.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Simona Kaziukonytė

Ypatinga kaina 7,79 € Knygyne 11,99 €

Sutaupote 4,20 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tikriausiai ne kartą esate susidūrę su žmonėmis, kurie daro įspūdį visur, kur tik pasirodo, nors nebūtinai turi daug pinigų, puikų išsilavinimą, tobulą išvaizdą ar yra patrauklios asmenybės. Jie – nyjūs galite atsidurti tarp šių laimingųjų.bendravimo meistrai, charizmatiški ir įtakingi pašnekovai, į kurių nuomonę įsiklausome tarsi savaime. Norite atsidurti tarp šių laimingųjų? 

Bendravimo guru Leila Loundes (Leil Lowndes) supažindina su 96 patikrintomis gudrybėmis, kaip įveikti kliūtis, kurios daugeliui žmonių trukdo pasiekti trokštamų tikslų asmeniniame ir profesiniame gyvenime, kaip sėkmingai bendrauti ir pelnyti aplinkinių pagarbą.

Knyga „Kaip daryti įtaką“ jums padės:

 • užmegzti ir palaikyti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis;
 • prognozuoti kitų žmonių reakcijas ir emocijas;
 • padaryti pasitikinčio savimi žmogaus įspūdį;
 • išmokti keisti pokalbio temą ir modeliuoti jo eigą;
 • sužinoti, kaip išvengti nuobodžių ir plepių žmonių draugijos;
 • įtaigiai bendrauti elektroniniais laiškais ir telefonu;
 • užmegzti svarbių ryšių ir padaryti karjerą.

Įtaigiai, su humoru parašyta knyga, iliustruota gyvais pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo – geras praktinis vadovas, leisiantis jums patikėti savo gebėjimais ir nustebinti kitus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  Perskaityta per parą :-) Kol skaičiau, manyje pešėsi dvi nuomonės: ar priimtina taip akivaizdžiai manipuliuoti kito žmogaus jausmais, mintimis, elgsena? Pabaigoje buvau įtikinta, kad verta - juk tik dėl kito žmogaus gerovės tai darome. Emocijų prognozavimas - atrodo nauja, bet kai įsigilini, atrandi daugybę dalykų, kuriuos naudoji pats, arba naudoja tavo aplinkos žmonės. Nuostabiai lengvai praktiška knyga :-)
 2. 100%
  Gana naudinga knyga. Galima pasinaudoti duotais patarimais. Reikia skaityti pakartotinai, kad neužsimirštų ir žinoma taikyti kasdieniniame gyvenime.
 3. 80%
  yra neblogų idėjų
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...