Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje

ISBN kodas: 9786094039591, EAN kodas: 9786094039591

Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius

ISBN kodas: 9786094039591, EAN kodas: 9786094039591, SKU: 000000000002165794, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 272, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2016-01-01, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 20x13,5x2, Knygyne: 13.29, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
10,64 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Vis daugiau lietuvių keliauja gyventi į Norvegiją. Vieni tik tol, kol užsidirbs, kiti su viltimi ten įleisti šaknis. Norvegijos kultūra ir gyvenimo būdas gerokai skiriasi nuo lietuviškojo, tad dažną ištinka kultūrinis šokas. O kur dar daugybė istorijų apie prarastus vaikus, sugadintą sveikatą ar darbdavių apgaulę. Kartais išvykstantiems tiesiog trūksta žinių, nuo ko pradėti savo kelionę ar kaip elgtis svetimoje šalyje.
Knygoje žurnalistai Darius Sėlenis ir Zigmantas Jurevičius surinko pačią aktualiausią ir naudingiausią informaciją, padėsiančią sėkmingiau įsitvirtinti Norvegijoje ir išvengti nemalonumų.

    Kaip Norvegijoje rasti darbą?
    Kuo norvegiškos darbo taisyklės skiriasi nuo lietuviškų?
    Kaip susirasti gerą būstą?
    Ką daryti nelaimės atveju arba kai apgavo darbdavys?
    Ką daryti norint pradėti nuosavą verslą?
    Kuo skiriasi lietuvių ir norvegų mentalitetas?
    Kaip elgtis, kad neturėtumėte problemų su Vaiko teisių apsaugos tarnyba?
    Knygoje rasite naudingų adresų ir interneto svetainių nuorodų.
    Taip pat pateikiamos lietuvių, gyvenančių Norvegijoje, istorijos: kaip jiems sekėsi užkariauti šalį, su kokiais sunkumais susidūrė ir kas jiems padėjo.


Darius Sėlenis (g. 1969 m.) nuo 17 metų dirba dienraštyje „Kauno diena“. Daugybė jo straipsnių publikuota „Kauno dienos“ šeštadieniniame priede „Aukštyn žemyn“, todėl teko rašyti įvairiausių gyvenimo būdo istorijų – nuo viršaus iki apačios, nuo džiaugsmo iki skausmo, tragiškų, liūdnų ir įkvepiančių, linksmų. Tamsių ir šviesių. Vienas didžiausių pomėgių – keliauti, tad jau yra pabuvojęs šešiasdešimtyje šalių.

Zigmantas Jurevičius (g. 1976 m.) Vytauto Didžiojo universitete baigė istorijos bakalauro, vėliau – ir komunikacijos magistro studijas. 1995-aisiais pradėjo žurnalistinę karjerą laikraštyje „Laikinoji sostinė“, vėliau daugiau nei dešimtmetį dirbo didžiausiame šalies dienraštyje „Lietuvos rytas“, taip pat portale lrytas.lt.
Pastaruosius keletą metų darbuojasi dienraštyje „Kauno diena“. Norvegijoje lankėsi sykį, tačiau, kaip pats sako, šią šalį spėjo pažinti ne tik iš įprastos pusės.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 80%
    Gerai ir informatyviai parašyta, yra tikrai nemažai naudingos informacijos. Ten gyvenančių žmonių istorijos labai idomios, tik šiek tiek atgrąso nuo emigracijos...
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...