40%
40%

Kaip dirbti mažiau, pasiekti daugiau ir susikaupti, kai visi blaško

DEEP WORK. Rules for Focused Success in a Distracted World

Cal Newport

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111295, EAN kodas: 9786090132197, ISBN kodas: 9786090132197, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 288, Leidimo metai: 2018-04-04, Formatas: 21,3x14,3x2,3, Knygyne: 13.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Eglė Černiauskaitė-Skrebienė

Ypatinga kaina 8,39 € Knygyne 13,99 €

Sutaupote 5,60 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Įgudę laikytis knygoje pateikiamų rekomendacijų ir taisyklių galiausiai džiaugsitės sėkme. Patikėkite, aš irgi einu tuo pačiu keliu – be gailesčio atmesdamas nereikšmingus ir lėkštus dalykus, visomis išgalėmis siekdamas kryptingos sutelkties. 
Calas Newportas
Dauguma mūsų neatitrūkstame nuo darbinio ar asmeninio elektroninio pašto ar nuolat žvilgčiojame, kas naujo socialiniuose tinkluose. Tai jau kurį laiką yra tapę mūsų kasdieniu įpročiu.
Calas Newportas, Džordžtauno universiteto profesorius, supurto tokio mūsų kasdienio pasaulio, kuriame dauguma visada esame pasiekiami elektroniniu paštu ar telefonu, pamatus. Šioje knygoje jis dalijasi savo asmenine patirtimi ir kitų žinomų žmonių istorijomis, kaip nusistatyti tikslus ir įgusti dirbti susitelkus, kryptingai, kaip racionaliai planuoti savo laiką, veiksmus ir veiklą norint sparčiai pasiekti geriausių rezultatų. Prasmingo darbo sąlyga – darbinė sutelktis.
• Išdrįskite keisti savo profesines ir asmenines nuostatas.
• Sužinokite, kaip įveikti užduotis, kurioms būtina sutelktis.
• Išmokite greičiau perprasti informaciją ir lavinkite gebėjimus.
• Susipažinkite su tikslingos sutelkties būdais ir priemonėmis.
• Išbandykite praktinius patarimus, kaip keisti savo mintis bei įpročius, kad darbas sektųsi.
Užsimojęs sukelti perversmą psichiatrijoje Carlas Jungas pasistatydino namą miške. Bolingeno bokšte niekas jam netrukdė mąstyti susikaupus; ir būtent šis talentas leido mokslininkui pasiekti tokių stulbinamų naujovių, kurios pakeitė pasaulį. Tolesniuose puslapiuose mėginsiu įtikinti jus prisidėti ir kartu su manimi statyti savus Bolingeno bokštus; tai reiškia – gebėti kurti ką nors vertingo pasaulyje, kuriame vis labiau karaliauja blaška.
Calas Newportas
Mus supančioje trikdžių jūroje Calo Newporto balsas tarsi vedlio, autoriaus žodžiai ne tik išjausti, bet ir grindžiami mokslo žiniomis. Visomis išgalėmis kratykimės paviršutiniškumo – momentinių spustelėjimų „mėgstu“, kačiukų ir jausmaženklių. Mūsų siekiamybė – nepriekaištingas  darbas, o taip dirbti įmanoma tik kritiškai vertinant realybę.
Sethas Godinas, rašytojas, tinklaraštininkas
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Puiki knyga, kuri apibendrina kelis žymiausius klasikinius produktyvumą analizuojančius ir skatinančius veikalus. Gera ir tiems, kurie nori pasikartoti, ir tiems, kurie planuoja pirmą susipažintį su šia tema.
  2. 100%
    Puikiai sustruktūrizuojanti visas mano jau naudotas technikas ir nuojautas bei veiksmus, kuriuos taikiau dirbtama itin didelio susitelkimo reikalaujančius darbus. Tai ką giliai pasąmonėj nujaučiau, čia perskaičiau atviru tekstu, ir nusprendžiau susiimti, nebedaryti klaidų, kurių net nesuvokiau, kaip mano nesėkmių priekalus, taigi, jei esi nusiteikęs skirti mažiau laiko tiems patiems proto išnaudojimo priepuoliams ir tą patį rezultatą pasiekti greičiau, o galbūt padidinti savo tikslus, tikrai berta prisėsti prie šios knygelės. Kodėl knygelės, todėl kad persiskaito per savaitgalį, užkabina juo pirmo puslapio, yra rinkodarinių triukų, bet jie tik tam, kad išlaikytum dėmesį iki antrosios dalies, kur praktiniai patarimai. Buvau labai labai skeptiška, neskaitau, kaip užsidirbti milijoną, neskaitau, kaip tapti puikiu pardavėju, lošėju ir pan., ir šitos pati nesirinkau, bet kad jau atnešė kolegė ir įteikė, tai prisėdau pavartyt, o atvertus ir perskaičiau. Beje, nerasite atsakymo, kaip susikaupti triukšmingoje aplinooje ar beribiame blaškos pasaulyje, visa sutelktis ateis/ateina atsiribojus nuo triukšmo, interesantų ir paviršutiniškų veiklų, beje dažniausiai, fiziškai ir kuo storesnėm sienom. Ačiū kolegei.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...