Kaip ir žvaigždės

ISBN kodas: 995508720, EAN kodas: 9789955087205

The same stuff as stars

Katherine Paterson

(įvertinimai 31)

EAN kodas: 9789955087205, ISBN kodas: 995508720, SKU: 000000000001100947, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 255, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 13x20, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Renata Valotkienė

Ypatinga kaina
5,23 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Katherine Paterson šioje knygoje pasakoja apie vienuolikmetės mergaitės Eindžel Morgan gyvenimą. Jos tėtis sėdi kalėjime, o mama paliko Eindžel su mažuoju broliuku Berniu pas prosenelę griūvančiame ūkyje Vermonte. Senelė, visai nusenusi ir neturtinga, beveik visą laiką kėpso supamajame krėsle prie krosnies, susisupusi į antklodes, ir neturi sveikatos pasirūpinti vaikais. Visi rūpesčiai užgula Eindžel pečius.Šiame niūriame ir liūdname konservuotų pupelių ir persikų, suaugusiųjų išdavysčių, vienatvės ir nelaimių pasaulyje vienintelis šviesulys – paslaptingas žmogus su teleskopu, nepažįstamasis, pasirodantis giedromis naktimis ir mokantis Eindžel pažinti žvaigždes, planetas ir žvaigždynus.
Eindžel pastangos globoti broliuką ir padėti senelei, mylėti ją įskaudinusius tėvą ir motiną, rasti namus ir sušildyti juos mažos širdies šiluma negali palikti nei vieno abejingo skaitytojo.
 
Apie autorę:
Katherine Paterson – amerikiečių vaikų rašytoja, kurios knygos verčiamos į daugelį pasaulio kalbų. Niūberio medaliu buvo apdovanotos net dvi jos knygos: “Tiltas į Terabitiją” ir “Džeikobą aš mylėjau”. 1977 m. už nuopelnus vaikų literatūrai Nacionalinė literatūros premija suteikta apysakai “Lėlių meistras”, o 1979 m. – knygai  “Smarkuolė Gilė Hopkins”, kurios viršelį puošia ir Niūberio garbės knygos ženklas. 1998 m. rašytoja tapo H. K. Anderseno premijos laureate. Katherine Paterson su vyru gyvena Baryje, Vermonte. Turi keturis suaugusius vaikus ir septynis vaikaičius.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 31)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...