40%
40%

Kaip kiškis mokėsi drąsos

A Little Bit Brave

Nicola Kinnear

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090133484, EAN kodas: 9786090133484, SKU: 000000000001111629, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 32, Leidimo metai: 2019-01-01, Formatas: 27,5x25x0,8, Knygyne: 9.79, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė

Ypatinga kaina 5,88 € Knygyne 9,79 €

Sutaupote 3,91 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kiškiui Leonui trūksta drąsos, o jo draugė Luna tiesiog dievina nuotykius. Luna kviečia Leoną eiti kartu į mišką, tačiau Leonas ir vėl mieliau lieka namuose. Luna supyksta ir sušukusi, kad jam reikia būti bent šiek tiek drąsesniam, išeina. Nusiminęs kiškis pasiryžta išlįsti iš urvo ir susirasti draugę.
Ar jis išdrįs apginti Luną nuo didelio ir baisaus vilko?
Smagi ir įtaigi paveikslėlių knyga, parodanti, kad iš tiesų esame kur kas drąsesni, nei galvojame.

Autorė Nicola Kinnear apie knygos sukūrimą:

 „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ – pasakojimas apie tai, kad esame kur kas drąsesni, nei mums atrodo. Šitai ir pati sau turiu vis priminti, kad išdrįsčiau daugiau rizikuoti! Vaikystėje buvau kur kas drąsesnė nei dabar, todėl, manau, tiek Leonas, tiek Luna atspindi skirtingas mano pačios savybes. 
Leono pomėgiai labai panašūs į mano. Nepaprastai mėgstu nerti vašeliu, kepti ir išties turiu nedidukę kriauklelių ir augalų kolekciją. Mėgstu paplūdimy ieškoti kriauklelių, rankioti įdomiausias ir neštis namo. Tačiau taip kruopščiai kaip Leonas kriauklelėmis tikrai nesirūpinu! 

Vaikystėje labai mėgau leisti laiką su gyvūnais ir man tikrai pasisekė – turėjau jų ne vieną. Mano šeima suteikė namus galybei šunų, kačių, jūrų kiaulyčių, smiltpelių ir triušių. Mano knygelių iliustracijose visad atsiranda kokių nors gyvūnėlių, todėl nieko keisto, kad nusprendžiau parašyti knygą vien apie juos. 
Šiuo metu dirbu iš namų Kente, pro langą stebėdama pastatus ir sodus. Kartais man kompaniją palaikyti mėgsta mano katė Tilė! 
Iliustracijas knygelei „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ piešiau „Promarker“ tušinukais ir spalvinimo pieštukais, skenavau ir patobulinau programa „Photoshop“. 
Mano piešimo procesas aiškiai atsiskleidžia scenoje su vilku. Skiriu daug laiko pačiam eskizui, kompozicijai, veikėjo charakteriui sukurti ir iliustracijos pojūčiui, o tada pereinu prie kito žingsnio: spalvinimo. Man nepaprastai patinka piešiant atskleisti veikėjų charakterius. Dažnai pasidarau iliustracijos spalvų paletę, kad suprasčiau, kokios spalvos tinka geriausiai. Tai padeda piešiant galutinį iliustracijos variantą išvengti klaidų!

Tikiuosi, jog mano pasakojimas primins vaikams, kad jie gali būti kur kas drąsesni, nei mano esą, ir padės linksmai nusiteikus stoti į kovą su baimėmis. 


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knygelė - ne sintetinių spalvų gražūs paveikslėliai, smagus drąsą ugdantis tekstas. Ieškojau būtent tokios, nes vaiko tas amžius, kai labai laki fantazija ir tuomet kyla kyla daug baimių. Vaikui labai labai patinka, prašo kiekvieną vakarą paskaityt.
 2. 100%
  Labai graži knygelė. Mažylį veikianti raminančiai. Paskaitau kelis kartus ir vaikas miega, nes reikia "įdarbinti" vaizduotę.
 3. 100%
  Tobuliausia vaikiška knygelė. Labai rekomenduoju!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...