20%
20%

Kaip nori

As You Wish

Jude Deveraux

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002181383, EAN kodas: 9789955138426, ISBN kodas: 9789955138426, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 448, Leidimo metai: 2019-07-29, Formatas: 22x15x3,6, Knygyne: 15.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Gailė Kristinavičiūtė

Ypatinga kaina 12,24 € Knygyne 15,29 €

Sutaupote 3,05 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Vieną lemtingą vasarą trys labai skirtingos moterys susitinka Samer Hilyje, Virdžinijoje, kur išsiaiškina turinčios daug daugiau bendro, nei įsivaizdavo...

Pirmoji šešiasdešimtmetės Olivijos santuoka buvo ilga ir nelaiminga, tačiau dabar, neseniai ištekėjusi, ji nekantrauja pagaliau pradėti gyvenimą su vyru, kurį visuomet iš tikrųjų mylėjo, — nesvarbu, kad ši pradžia ir gana vėlyva. Į penktąją dešimtį įkopusi Keitė yra ištekėjusi už išvaizdaus ir sėkmingo verslininko. Jų santuoka kone primintų pasaką, jeigu ne viena problema: jis aistringai įsimylėjęs kitą moterį! Dvidešimt kelerių Elizos santuoką, kurioje ši įstrigusi su vyru, parinktu turtingų jos tėvų, taip pat kamuoja problemos. Dabar, kai vyro meilužė laukiasi, atrodo, jis ketina imtis drastiškų priemonių, siekdamas Elizą pastumti šalin.
Nors vasarnamyje kiekviena jų atsiduria dėl skirtingų priežasčių, neilgai trukus moterys pradeda atskleisti savo nuoskaudas, norus ir svajones. O gavusios gyvenime retai pasitaikančią progą ištaisyti praeities klaidas, visos trys patiria, kas gali nutikti tuomet, kai svajonės iš tiesų išsipildo.

Nuoširdus, magiškas pasakojimas; „Kaip nori“ yra puikus pavyzdys to, kad Jude Deveraux istoriją pasakoti geba taip kerinčiai, jog ši sužavės ne tik ilgamečius gerbėjus, bet gėrėtis privers ir naują skaitytojų kartą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dar viena puiki rašytojos knyga apie tris skirtingo likimo moteris ir jų galimybe gyvenime kai ką pakeisti.
 2. 100%
  Idomi, itraukianti istorija apie tris moteris
 3. 80%
  Man visada patikdavo Jude Deveraux knygos ir šioji yra 45 autorės knyga, kurią perskaičiau.
  Įdomi, įtraukianti, bet visgi gal kiek per daug ištempta. Bent jau pradžioje sunkokai sekėsi įsigilinti į turinį ir įsijausti.
  Istorija, apie 3 moteris, kurios turi bėdų ir niekada nepasitaikanti galimybė grįžti į praeitį ir pakeisti dabartį. Knyga kažkiek fantastinė, bet kažkaip visai pritiko ir susiskaitė.
  Gal kiek norėjosi daugiau Keitės istorijos ir kad pabaiga būtų detalėsnė, bet visumoje - patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...