20%
20%

Kaip pasiekti (beveik) viską

Peak. How to master almost anything

Anders Ericsson, Robert Pool

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002177878, EAN kodas: 9786099603445, ISBN kodas: 9786099603445, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2018-09-18, Formatas: 21,5x14,5x2,7, Knygyne: 14.29, Leidykla: BALTO , Vertėjas: Birutė Tautvydaitė

Ypatinga kaina 11,44 € Knygyne 14,29 €

Sutaupote 2,85 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Jei visada kuo nors žavėjotės, bet sakėte sau: „Neturiu tam talento."
Jei nedrąsiai žvalgėtės į savo srities lyderius atsidusdami: „O, jeigu aš taip galėčiau!"
Jei augindami vaikus nuolat savęs klausėte, kas svarbiau – įgimti gebėjimai ar nuoseklus darbas...

Tuomet ši knyga skirta jums. Sukurta ne tik padrąsinti, įkvėpti, bet ir nurodanti konkrečias technikas, padedančias savo srityje tapti geresniems ar net geriausiems, ir patarianti, kaip iš vaikuose glūdinčios gabumų sėklos išauginti neeilinių gebėjimų asmenybes.

Psichologijos profesorius K. Andersas Ericssonas daug metų analizavo šachmatų čempionų, smuiko virtuozų ir geriausių tituluotų sportininkų sėkmės fenomeną. Remdamasis savo tyrimų rezultatais, jis suformulavo teoriją, aukštyn kojomis apvertusią talento ir išskirtinių gabumų suvokimą: vienintelis dalykas, kuriuo eiliniai žmonės skiriasi nuo geriausių iš geriausiųjų, yra ne mistifikuotas įgimtas talentas, bet paprasčiausias tinkamas pasiruošimas ir nuosekli praktika.

Tai reiškia, kad nors ir kokį tikslą užsibrėžtumėte – tapti smegenų chirurgu, slidinėjimo varžybose iškovoti auksą ar padėti savo vaikui išmokti japonų kalbos, – vadovaudamiesi knygoje pateikiamais revoliuciniais metodais, galite ištobulinti praktiškai bet kurį jums svarbų savo ar savo vaiko įgūdį.

Kaip veikia geriausių iš geriausiųjų psichologija ir kodėl iš esmės kiekvienas galime tapti bet kurios srities profesionalu – knygoje išdėstyti principai pakeis jūsų požiūrį ir, kas žino, gal net gyvenimą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai labai patiko! Tokios knygos kaip ši tiesiog keičia mąstymą, priverčia kitaip pradėti žvelgti į daugumą dalykų, keičia įsisenėjusias nuostatas, griauna stereotipus ir įkvepia naujiems siekiams, tikslams, darbams, idėjoms, svajonėms :) Rekomenduoju!
  2. 60%
    Šią knygą perskaičiusi užsinorėjau skaityti daugiau motyvacinių knygų. Skaitėsi gan sunkiai, tačiau skaitant sužinojau daug naujos informacijos. Tad skaitydama ne tik gerai praleidau laiką, bet ir kažko išmokau.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...