GERA KAINA

Kakė Makė ir didelė Tamsa

ISBN kodas: 9786090110171, EAN kodas: 9786090110171

Lina Žutautė

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 38)
Nominuota!

EAN kodas: 9786090110171, ISBN kodas: 9786090110171, SKU: 000000000001109558, Puslapių skaičius: 36, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2013-05-23, Formatas: 21,3x21x0,8, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
4,43 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kakė Makė žino, kad tamsa dažnai slepiasi netikėčiausiose vietose – kartais po lova, antklode ar net vonios kambaryje! Kakė Makė nusprendė sugauti tamsą ir atsikratyti jos visiems laikams, kad nebegąsdintų nei jos, nei kitų vaikų! Tačiau ar tikrai Tamsa yra tokia didelė ir baisi? Ar tikrai reikia atsikratyti to, ko bijai? Gal tik reikia išmokti su tuo gyventi? Kakė Makė jau žino, kad be tamsos nebūtų šviesos. Ir žvaigždžių. Ir gražių spalvotų sapnų. 


Kakės Makės paveikslėlių knygos – tai knygelių serija apie penkerių metų mergaitę, kuri mėgaujasi savo vaikyste ir bando pažinti visą ją supantį pasaulį! Pažindama jį herojė susiduria su įvairiomis situacijomis ir iššūkiais – baime, pavydu, pykčiu, tinginyste. Netikėtos istorijos, pasakojamos pasitelkiant gausybę unikalių iliustracijų, ne moralizuoja, o padeda sužadinti vaiko fantaziją ir skatina jį patį rasti teisingą atsakymą. 


„Ir kuris gi vaikutis nebijo tamsos?! Būna tokių vakarų, kai Ūlą su Mėta užklumpa nerimas dėl tamsos. Nieko nelaukusios imam į rankas šią Kakės Makės knygelę ir kartu skaitom. Ji išties padeda mergaitėms nusiraminti ir susidraugauti su tamsa“, – tvirtina keturių vaikų mama, tinklaraščio „Two Makes Six“ autorė Ieva Arnauskienė.


Knygos autorė ir iliustratorė Lina Žutautė – vaikiškų knygų dailininkė ir rašytoja, gimusi ir iki šiol gyvenanti Šiauliuose. Pirmoji autorinė knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ pasirodė 2010 m. ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) buvo pripažinta geriausia knyga mažiesiems skaitytojams. 2013 m. Linai Žutautei įteikta vaikų literatūros premija už kūrybą vaikams, už vaizdo ir žodžio dermę. Autorės kūryba išversta į latvių, estų, rusų, danų, italų, korėjiečių ir daug kitų kalbų.


Rekomenduojama 3–6 metų vaikams


Jei jūsų mažiesiems patinka Kakė Makė ir jos draugai, kviečiame pratęsti pažintines keliones video formatu žiūrint Kakės Makės laideles YOUTUBE kanale: https://www.youtube.com/channel/UCFWLVZ8cVCyqvKmkEqUdK4w 


 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 38)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga, jau tapusi klasika. Nepabosta nei mažiems, nei dideliems.
 2. 100%
  Žavi knygelė su idėjomis, kaip nugalėti tamsą. Vaikams labai patinka! Skaitome kartu ir žaidžiame šešėlių teatrą.
 3. 100%
  Susitvarkyti su tamsos baime, kad vaikai nebijotų miegot vieni savo kambaryje, labai sunku, bet iš šios knygelės išmokome, kad niekur bėgti nuo baimių nereikia, reikia jas tyrinėti! Sūnums labai patiko paveikslėliai ir istorija.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...