ŽEMA KAINA

Kakė Makė ir pavogtas laikas

ISBN kodas: 9786090120217, EAN kodas: 9786090120217

Lina Žutautė

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 16)
Nominuota!

ISBN kodas: 9786090120217, EAN kodas: 9786090120217, SKU: 000000000001110351, Puslapių skaičius: 36, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2015-08-14, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,3x21x0,8, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
4,43 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Laikas kartu – svarbus patyrimas kiekvienam šeimos nariui. Tačiau kasdienės užduotys ar buities darbai –neatsiejama šeimos rutinos dalis. Kur dingsta laikas? Juk kartais jo būna į valias, o kartais – nėra visai. 


Šioje knygelėje pasakojama vienos dienos istorija, kai visi namuose buvo labai užsiėmę ir niekas neturėjo laiko žaisti su Kake Make. Vartydama knygeles Kakė Makė suprato, kad laikas nedingsta šiaip sau – kažkas jį atima. Todėl Kakė Makė nusprendė grąžinti laiką savo šeimai! 


Ką apie knygą sako tėvai?

- Ši knygelė, manau, ne tiek vaikui, kiek tėvams, kad suprastų, kur dingsta tas laikas. Šiais laikais visur skubame, viską darome greitai, ar paliekame viską „paskui“. Suaugusieji įpratę viską nukelti – ne dabar, o vėliau, kai padarysiu tą ir tą. Vaikai elgiasi visai kitaip, jei jie nori valgyti, nori dabar, jei nori žaisti, žaidžia dabar, nori į lauką,  vadinasi, nori dabar. Manau, mums reikia pabūti vaikais kuo dažniau ir daugiau laiko praleisti su jais.

- Šią knygelę ir tėveliams būtina paskaityti, kad taip neatsitiktų, apie ką rašoma. Pagal vaikų pasakojimus matyti, kad šeimose dažnai taip ir atsitinka. Puiki knygelė.


Kakės Makės paveikslėlių knygos – tai knygelių serija apie penkerių metų mergaitę, kuri mėgaujasi savo vaikyste ir bando pažinti visą ją supantį pasaulį! Pažindama jį herojė susiduria su įvairiomis situacijomis ir iššūkiais – baime, pavydu, pykčiu, tinginyste. Netikėtos istorijos, pasakojamos pasitelkiant gausybę unikalių iliustracijų, ne moralizuoja, o padeda sužadinti vaiko fantaziją ir skatina jį patį rasti teisingą atsakymą. Tai knygelės, kurios padės susitarti su vaiku sudėtingose situacijose, lavins kasdienius vaiko įpročius ir ugdys jo emocinį intelektą.


Autorė ir iliustratorė Lina Žutautė – vaikiškų knygų dailininkė ir rašytoja, gimusi ir iki šiol gyvenanti Šiauliuose. Pirmoji autorinė knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ pasirodė 2010 m. ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) buvo pripažinta geriausia knyga mažiesiems skaitytojams. 2013 m. Linai Žutautei įteikta vaikų literatūros premija už kūrybą vaikams, už vaizdo ir žodžio dermę. Autorės kūryba išversta į latvių, estų, rusų, danų, italų, korėjiečių ir daug kitų kalbų.


Rekomenduojama 3–6 metų vaikams


Jei jūsų mažiesiems patinka Kakė Makė ir jos draugai, kviečiame pratęsti pažintines keliones video formatu žiūrint Kakės Makės laideles YOUTUBE kanale: https://www.youtube.com/channel/UCFWLVZ8cVCyqvKmkEqUdK4w 


 

 

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Skaitėme kartu su visa šeima ir diskutavome su vaikais, kur iš tiesų tas laikas dingsta ir kaip yra smagu ir gera būti visiems kartu. Dėka Kakės Makės susimąstėme, rekomenduojame ir vaikams, ir suaugusiems perskaityti. Kokybė knygelės puiki, labai gražios iliustracijos.
 2. 100%
  Ši knyga privertė susimąstyti ir mus suaugusius, koks brangus yra laikas su šeima... Tikrai pamoko ir mažus ir didelius, rekomenduojame visoms šeimoms.
 3. 100%
  Ši knygelė manau ne kiek vaikui, o kiek tėvams suprasti, kur gi dingsta tas laikas. Šiais laikais visur skubame, viską darome greitai, ar paliekame viską "po to". Suaugę įpratę viską nukelinėti, ne dabar o vėliau, kai padarysiu tą ir tą. Vaikai elgiasi visai kitaip, jei jie nori valgyti nori dabar, jei nori žaisti, zaidžia dabar, nori į lauką tai vadinasi dabar nori. Manau reikia mums pabūti vaikais kuo dažniau, bei daugiau laiko praleisti su vaikais.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...