GERA KAINA

Kakės Makės enciklopedija. Gyvūnai

ISBN kodas: 9786090122259, EAN kodas: 9786090122259

Nėra Autoriaus

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 6)

EAN kodas: 9786090122259, ISBN kodas: 9786090122259, SKU: 000000000001110352, Puslapių skaičius: 144, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-02-26, Formatas: 25x20,5x1,7, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
9,29 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Kakės Makės enciklopedija. Gyvūnai“ – tai knyga, skatinanti pasaulio pažinimą, domėjimąsi mus supančia aplinka ir gamta. Kam mažam vabaliukui reikalingos žnyplės? Kodėl uodai siurbia kraują? Kaip sliekas mato, jeigu neturi akių? Ar iš tiesų varnos tokios gudrios ir smalsios? Ar briedis nepasigedo savo ragų, kuriuos Kakė Makė su tėčiu parnešė iš miško kaip didžiausią lobį? Šioje knygoje Kakei Makei atsakymų ieškoti padeda gamtininkas Lizdenis.


Kas? Kaip? Kam? KODĖL? Vaikų galvose nuolat sukasi galybė klausimų. Klausinėdami vaikai tyrinėja suaugusiųjų pasaulį, sužino daiktų, jų savybių ir veiksmų pavadinimus. Vaikai tiki, kad suaugusieji žino visus atsakymus ir gali papasakoti daug istorijų apie visą pasaulį. Tačiau šiuolaikiniai vaikai neretai užduoda nelengvų klausimų, į kuriuos atsakymus tikrai žino ne visi. Svarbiausia nebijoti vaikams parodyti, kad nežinote, ir paskatinti atsakymų ieškoti kartu. 

Kakės Makės enciklopedijos – tai žaismingai, vaizdingai ir įdomiai pateikta informacija vaikams aktualiomis temomis. 


„Tikriausiai esate matę, kaip mažas vaikas suklūsta, išgirdęs skanių naujų žodžių. Karkvabalis, peteliškė – tikri saldainiukai vaiko ausiai. Iš kur toks troškulys? Maži vaikai dažniausiai įsupami į išgalvotas istorijas, gana buitinio žodyno.


Enciklopedijose kaip tik rasite turtingą žodyną, tikro pasaulio atvaizdų. Kakės Makės enciklopedija apie gyvūnus išties geras pavyzdys, kaip rimta informacija gali būti tinkamai adaptuota vaikų pažinimui. Tai vienas tų leidinių, kuriuos rekomenduojame Mažųjų valdose ir 7 intelektų lavinimo programose“,  – sako edukologė, knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė Renata Lazdin.


Rekomenduojama 5–8 metų vaikams, tačiau skaitant kartu su tėveliais tinka ir mažesniems.

 


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puikiai! Aiškiai, paprastai ir žaismingai pasakoja vaikams tikrus- realius, ne pagražintus dalykus. Mano vaikui labai patinka, apie gyvūnus sužinojo tikrai nemažai, o ir linksmai praleido laiką skaitydamas.
 2. 100%
  Šauni edukacinė priemonė vaikams apie gyvūnėlių pažinimą. Visada sakau, kad mokytis reikia nuo pat mažens, o mokytis su tokiom spalvingom iliustracijom vaikams vienas malonumas :)
 3. 100%
  Smagi, kaip ir kitos Kakės Makės knygos bei enciklopedijos, dukrytės labai mėgsta šią knygelę
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...