40%
40%
Nauja
Nauja

Kaktusas

The Cactus

Sarah Haywood

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786090141281, EAN kodas: 9786090141281, SKU: 000000000001112074, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2020-05-30, Formatas: 21,3x14,3x3,1, Knygyne: 20.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Irma Šlekytė

Ypatinga kaina 12,29 € Knygyne 20,49 €

Sutaupote 8,20 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Niekada nevėlu pražysti...
Romano „Eleonorai Olifant viskas gerai“ gerbėjams

Liaukis nuolat kartojusi „ne“ ir pagaliau pasakyk „taip“.

Keturiasdešimt penkerių Siuzana Gryn kruopščiai viską planuoja ir atsisako to, kas riboja jos asmeninę laisvę, kelia stresą, kainuoja brangų laiką ir sukelia emocinės energijos švaistymą.
Siuzanai patinka toks gyvenimas. Ji turi butą Londone, kurio jai visiškai pakanka, gerą darbą, patenkinantį jos aistrą logikai, ir aiškiomis taisyklėmis apibrėžtus asmeninius santykius, teikiančius kultūrinių ir intymių privalumų.
Tačiau, staiga netekusi motinos ir netikėtai pastojusi, Siuzana stoja akis į akį su savo didžiausia baime – ji nebekontroliuoja savo gyvenimo. Viskas ritasi žemyn... Bent jau Siuzanai taip atrodo. Bet galbūt nuolat kartojusi „ne“ ji pagaliau pasakys „taip“.

Sarah’os Haywood „Kaktusą“ tikrai pamėgs visi romano „Eleonorai Olifant viskas gerai“ gerbėjai, o aktorės Reese’ės Witherspoon knygų klubas „Hello Sunshine“ pasirinko „Kaktusą“ pirmuoju vasaros skaitiniu. Knyga tapo ir „New York Times“ bestseleriu.

„Jaudinanti ir širdį glostanti knyga apie vienišą moterį, kuri liguistai kontroliuoja savo gyvenimą, kad apsisaugotų nuo širdgėlos, visai kaip kaktusas, atstatęs į pasaulį savo spyglius. Istorija, kuri palies kiekvieną širdį.“
– „Var matin“

„Kaktusas“ yra įdomi, išskirtinė, juokinga ir žavinga istorija. S. Haywood sukūrė įtikinančią, ypatingą ir originalią veikėją, su kokia nedažnai susidursite.“
– „Hebban“ 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Visai patiko, na, gal su Eleonora Olifant nelabai galima lyginti, bet panašumo yra. Mano akimis tai knyga ape santykius šeimoje, apie meilės ir nemeilės įtaką žmogui nuo vaikystės iki brandos, apie vienos moters naujas patikrtis ir atradimus tuomet, kai manai,kad jau turi viską ir tai nereikia nieko papildomo. Patiko, labai džiugu,kad pastaruoju metu atsiranda knygų tokiomis temomis. Taip ir toliau.
 2. 100%
  Skaičiau, nes akį patraukė palyginimas su "Eleonorai Olifant viskas gerai". Ir tikrai patiko lygiai taip pat! Jautri ir linksma istorija.
 3. 100%
  Labai laukiau šios knygos! Draugė skaitė angliškai ir labai rekomendavo.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...