21%
21%

Kalbėk

Speak

Lauries Halse Anderson

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 42)

EAN kodas: 9786090108895, ISBN kodas: 9786090108895, SKU: 000000000001109334, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2013-04-12, Formatas: 19,8x12,5x1,8, Knygyne: 9.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vilma Rinkevičiūtė

Ypatinga kaina 7,42 €
Knygyne 9,39 €

Sutaupote 1,97 € (21%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Devintokai suvaromi į salę. Iškart susiskirstome klanais – Sportininkai, Kaimo Šaunuoliai, Kvaišos Eruditai, Palaikymo Komandos Šokėjos, Nevykėliai, Europos Atliekos, Būsimieji Amerikos Fašistai, Kudlotosios, Martos, Kenčiančios Menininkės, Aktorės, Gotai, Niektauzos. Aš nepriklausau nė vienam. Paskutines rugpjūčio savaites iššvaisčiau žiūrėdama prastus animacinius filmukus. Nevaikščiojau po parduotuves, nevažiavau prie ežero, nėjau į baseiną, nekėliau telefono ragelio. Devintą klasę pradedu su nevykusia šukuosena, nevykusiais drabužiais, nevykusiu požiūriu. Ir neturiu su kuo sėdėti.

Nuo pat pirmosios akimirkos Meriveterio vidurinėje mokykloje Melinda Sordino suvokia, kad čia bus atstumtoji. Ji sužlugdė paskutinį vasaros vakarėlį, nes niekam nieko nepaaiškinusi iškvietė policiją, taigi senosios draugės nebenori su ja kalbėtis, o nauji bendramoksliai žiūri kreivai.

Atstumta draugų ir neįstengdama papasakoti, kas nutiko per aną vakarėlį, Melinda nuo visų atsitveria tylos siena ir užsidaro savyje.

Tačiau slegiantys prisiminimai niekur neišnyksta, kol vieną dieną kai kas nutinka ir ji prabyla...

„Kalbėk“ – pirmoji šiuo metu jau populiarios JAV rašytojos, „Žiemos mergaičių“ autorės Laurie Halse Anderson knyga, sulaukusi ne tik didelio skaitytojų dėmesio, bet ir kritikų bei vaikus ir jaunimą nuo smurto ginančių institucijų pripažinimo. Publishers Weekly buvo išrinkta geriausia metų knyga.

„Norėčiau tikėti, kad „Kalbėk“ padeda jums prabilti. Tačiau ši knyga tėra įrankis. Tikrieji didvyriai iš tiesų esate jūs, pasiekę dugną – pro baimę ir gėdą, nusivylimą ir pyktį – ir suradę drąsos prabilti, išpasakoti savąsias istorijas. Iš visos širdies gerbiu jus.

Maya Angelou savo knygoje „Moters širdis“ rašė: „Jei pasiseks, vieniša svajonė gali visiškai perkeisti milijoną gyvenimų.“

Man daugiau nei pasisekė. Ši knyga padėjo visai kartai skaitytojų žengti keletą žingsnių ilgame kelyje į suaugusiojo gyvenimą. O jūs savo ruožtu padėjote man manajame kelyje.

Tegu jums niekada nepritrūksta drąsos kalbėti.“

Laurie Halse Anderson

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 42)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga.
 2. 100%
  Labai gera knyga,apie paauglės išgyvenimus . Verta dėmesio .
 3. 100%
  Labai gera knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...