20%
20%

Kalėdų giesmė (2013 leidimas)

A Christmas Carol

Charles Dickens

SKU: 000000000002153056, EAN kodas: 9786094035685, ISBN kodas: 9786094035685, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 160, Leidimo metai: 2013-01-01, Formatas: 20x14,3x1,3, Knygyne: 4.98, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB , Vertėjas: Elena Kuosaitė-Jašinskienė

Ypatinga kaina 3,98 € Knygyne 4,98 €

Sutaupote 1,00 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Geriausia šv. Kalėdų dovana - nepaprasta istorija apie šykštuolį Skrudžą ir tris jį aplankusias dvasias

Ar skaitėte garsiausią Kalėdų istoriją, kuri paskatino Walt Disney sukurti antino Skrudžo personažą bei įkvėpė „Simpsonų", „Barbės" ir naujausio filmo su Jim Carey siužetus?

Ebinizeris Skrudžas nemato jokios prasmės džiaugtis Kalėdomis. Jis verčia savo raštininką Bobą Krečitą dirbti žvarbioje kamarėlėje gailėdamas kelių anglies gabalėlių ir tik paskutinę minutę sutinka duoti vargšui vieną laisvą dieną. Krečitas grįžta į kuklius, bet laimingus namus. O tą ypatingą Kūčių vakarą kietaširdis turtuolis gauna nepaprastą ir šiurpią dovaną: beprotišką kelionę po praeities, dabarties ir ateities Kalėdas. Trys dvasios lydi apgailėtiną šykštuolį regėjimuose, kurie pakeičia jį visiems laikams - atveria akis ir širdį, padaro geresniu žmogumi.

Pati tapusi Kalėdų tradicija, šiandien garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso „Kalėdų giesmė" jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat, kiek ir 1843 m., kai pasirodė pirmą kartą. Tai viena iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų ir... pati pirmoji. Pagal knygą pastatyta šimtai spektaklių ir filmų, išleista galybė pakartotinių leidimų, o Ch. Dickensas Skrudžo balsu teberagina švęsti Kalėdas širdyje ir saugoti jų dvasią visus metus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  Tiktai maksimalus įvertinimas. Tai nuostabi knyga, nuostabios idėjos ir taip smagu per Kalėdas ne tik ją perskaityti, bet ir peržiūrėti filmus, kurių yra tokia begalė. Juk kiekvienas pažįstame tokių žmonių ir norisi, kad jie tikrai pasikeistų, kad įvyktų Kalėdų stebuklas, kaip ir kartais reikia pačiam prisiminti, jog ne pinigai svarbiausia, o šeima, laikas su ja bei vertinti paprastus dalykus, o ne gvieštis aukso. Tobula knyga su tobulomis idėjomis bei pastebėjimais ne tik vaikams. Tad paskaitykime ir varykime savo Skrudžus lauk.
 2. 100%
  Tinka ir mažiems, ir dideliems. Man patiko
 3. 100%
  Tinka ir mažiems, ir dideliems. Man patiko
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...