20%
20%

Kalėdų paslaptis

JULEMYSTERIET

Jostein Gaarder

Vertinimas nėra galimas:
65% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9786094660597, ISBN kodas: 9786094660597, SKU: 000000000002159953, Puslapių skaičius: 280, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Leidimo metai: 2014-11-11, Formatas: 22,1x17,1x2,2, Knygyne: 14.59, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Justė Nepaitė

Ypatinga kaina 11,67 €
Knygyne 14,59 €

Sutaupote 2,92 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knyga vaikams. Pasakojimas apie Kalėdų atsiradimą. Poetiška, vaizdinga kalba pasakojama Kalėdų atsiradimo istorija, supinta su paslaptimis. Tai ir knyga, ir advento lalendorius. “Kalėdų paslaptis” – ypatinga knyga. Ją reikia skaityti, belaukiant Kalėdų: po vieną istoriją per dieną. Joakimui žūtbūt prireikia advento kalendoriaus, tačiau jie su tėčiu jį randa paskutinę minutę – seną ir visiškai kitokį nei tie, įprastiniai. Jo kalendorius – magiškas. Atvėręs langelį, Joakimas randa lapelį su pasakojimo pradžia. Tai istorija apie septynmetę mergaitę Elisabet Hansen, kuri, ieškodama pabėgusio avinėlio, iš XX a. Norvegijos pateko į praeitį – į Betliejų ir savo akimis matė Kūdikėlio Jėzaus gimimą. Kasdien Joakimas atveria vis naują langelį, ir Elisabet istorija ima darytis vis paslaptingesnė. Su kiekviena advento diena Joakimas vis daugiau sužino apie tikrąją Kalėdų istoriją ir Kalėdų paslaptį, o į Elisabet paieškas įsitraukia ir Joakimo tėvai. Tai knyga, kurią galima skaityti daugeliu būdų: visų pirma, tai ypatingas, nepaprastas advento kalendorius, su kiekviena diena atnešantis naują paslaptį. Tai ir stebuklingas pasakojimas apie tai, kaip atsirado Kalėdos.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki Kalėdinė knyga. Kas vakarą Advento metu po skyrių.
 2. 100%
  Kažkada uždaviau klausimą - kodėl nėra advento kalendoriaus knygų mylėtojams, man atsakė,jog per brangu. Tačiau, kaip matau vienas rašytojas sugalvojo išeitį. Pirmiausia tai labiau knyga vaikams, juk pagrindinis veikėjas - berniukas, kuris su tėčiu paskutinę akimirką rado advento kalendorių, bei mergaitė, kuri nusekė ėriuką, o vėliau paslaptingai atsiranda advento kalendoriaus kasdieniuose pasakojimuose. Bet kartu smagu skaityti ir vyresnio amžiaus. Smagus dalykėlis laukiant nuostabiausios šventės.
 3. 40%
  Tikėjausi daug daugiau. Pradėjau skaityt kartu su dukra (12 m), bet man asmeniškai knyga buvo nuobodi. Į knygos pabaigą tekstas išvis suprimityvėjo, lyg norint knygą baigti čia ir dabar, bet nebežinoma kaip. Kapoti, primityvūs sakiniai ir jokios Kalėdų paslapties nuotaikos. Dukra taip ir nepabaigė, neįtraukė matyt..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...