30%
30%

Kalėdų vakarėlis

ISBN kodas: 9786094666018, EAN kodas: 9786094666018

THE CHRISTMAS PARTY

Karen Swan

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 13)

EAN kodas: 9786094666018, SKU: 000000000002188059, ISBN kodas: 9786094666018, Puslapių skaičius: 528, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-10-20, Viršelio tipas: Kietas, Formatas: 22,1x14,7x4,5, Knygyne: 24.39, Vertėjas: Ligita Karsbo, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
17,07 €
Knygyne
24,39 €

Sutaupote 7,32 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Tai yra mano namai. Čia mano vieta, – ištarė ji lankstydama laišką. Užsimerkusi palietė jį lūpomis. – Aš ir vėl namuose.“

Karen Swan (Karen Svon), 20 tarptautinių bestselerių autorė, yra puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išleista 10 jos romanų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts kūriniais, yra nuolat perleidžiama dideliais tiražais įvairiose šalyse. K. Swan, anksčiau dirbusi mados žurnaliste, atrado savo romanų formulę: dėmesio centre – meilės istorija, į ją įpinamas istorinis kontekstas, o skrupulingai ištyrinėta veiksmo vieta skaitytojus nukelia į įvairiausius pasaulio kampelius („Ispaniška vasara“, „Paryžiaus paslaptis“, „Pabėgimas į Graikiją“, „Žvaigždės virš Romos“, „Slaptoji įlanka“). 

Autorė taip pat dievina Kalėdas – kone kasmet pasirodo naujas kalėdinės tematikos romanas, laukiamas įvairių šalių skaitytojų ir toks tinkamas ilgiems žiemos vakarams („Kalėdų šviesos“, „Tobula dovana“, „Apsnigtos Kalėdos“, „Kalėdų dovana“). Vienas jų – „Kalėdų vakarėlis“.

Netikėtai mirus Deklanui Lornui, paskutiniajam tituluotam Airijos riteriui, visas turtas atitenka trims jo dukterims – Otei, Pipai ir Vilei. Visų nuostabai, įspūdingiausią jo dalį – šeimai priklausančią Lornų pilį – paveldi jaunėlė Vilė. Dar prieš trejus metus, sukrėsta išaiškėjusios šeimos paslapties, ji paliko tėvų namus ir pasižadėjo niekada ten nebegrįžti. Šį pažadą tenka sulaužyti. Atvykusią į Lornų pilį Vilę pasitinka ne tik praeities nuoskaudos, bet ir seserų pagieža – šios jaučiasi paliktos ir išduotos sesers. Negana to, seserų asmeninį gyvenimą temdo nuo mažens patirtas nevisavertiškumo jausmas: vieša paslaptis, kad tėvas troško sūnaus, kuriam galėtų perduoti titulą. Vilė, dideliam šeimos nusivylimui, ryžtasi parduoti Lornų pilį. Potencialus pirkėjas – gražuolis Konoras Šėjus. Jis įtikina Vilę prieš parduodant vaikystės namus surengti juose prašmatnų Kalėdų vakarėlį, kurio metu pilį galėtų apžiūrėti būsimieji jos savininkai. Tačiau lemtingąjį vakarą ima aiškėti daugybę metų saugotos šeimos paslaptys ir įvykiai pakrypsta netikėta linkme. 

„Kalėdų vakarėlis“ pasakoja apie komplikuotus, paslapčių ir nuoskaudų pritvinkusius šeimos santykius, kuriuos išgelbėti gali tik atvirumas... ir dalelė Kalėdų stebuklo. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko, įtraukė nuo pradžios iki pabaigos. Daug netikėtumų ir meilės
 2. 100%
  Kaip ir visos šios autorės knygos, ši taip pat įtraukia iki pat paskutinio puslapio. Prasideda liūdnokai, o baigiasi teigiama tikrąja Kalėdų dvasia. Apie seserų vienybę, palaikymą net ir sunkiu gyvenimo momentu.
 3. 100%
  Nuostabi,greit susiskaitė ,išlaikyta intriga iki galo!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...