35%
35%

Kalendoriaus mergina. Sausis, vasaris, kovas

Calendar Girl. January February March

Audrey Carlan

Vertinimas nėra galimas:
81% of 100
(įvertinimai 25)

EAN kodas: 9789955239369, ISBN kodas: 9789955239369, SKU: 000000000002169396, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-11-01, Formatas: 21x14,5x2,2, Knygyne: 14.19, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Gunda Davulytė

Ypatinga kaina 9,23 €
Knygyne 14,19 €

Sutaupote 4,96 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„SEKSAS IR MIESTAS“ IR „GRAŽI MOTERIS“ VIENAME


Mijai Sonders mirtinai reikia pinigų. Jeigu tiksliau – vieno milijono dolerių. Ji turi lygiai metus, kad grąžintų skolą stambiam paskolų rykliui, kuris grasina jos tėtušiui ir yra pasiryžęs žūtbūt atgauti pono Sonderso lošimo skolas. Išeitis paprasta – tetos įmonėje ji turėtų padirbėti itin brangiai apmokama palydove, kad galėtų kas mėnesį mokėti skolos įnašą. Dvylika mėnesių, dvylika turtingų vyrų, su kuriais nebūtina miegoti, – tai lengvi pinigai! Bent jau taip Mija įsivaizdavo pradėdama dirbti. Kaskart vis naujas miestas, netikėti vaidmenys, audringas seksas, skaudžios paslaptys ir jausmų karuselė – tam Mija tikrai nebuvo pasiruošusi!


Savo kaip palydovės metus Mija pradeda karališkai – sausį nuostabiame name Malibu ją įsupa stulbinančio sekso šelionės. Tačiau vasaris tampa tikru išbandymu, kai Mijai tenka sunkiai dirbti, – būti šimtų tūkstančių dolerių per mėnesį uždirbančios šiuolaikinio meno žvaigždės mūza. Pagaliau kovo mėnesį, atsidūrusi vėjų mieste Čikagoje, ji gali nuoširdžiai asistuoti naujam klientui – didžiausio itališkų restoranų tinklo JAV paveldėtojui gėjui Antoniui Fasanui.

„Turiu naują priklausomybę. Tik perskaičiusi pirmą dalį, pradėjau skaičiuoti dienas iki kitos šios serijos knygos. Man be galo patinka Mijos kelionė. Ji įtraukia, audrina ir pribloškia.“
Knygų blogas „Maine Book Mama“

Tarptautinių bestselerių autorės Audrey Carlan knygų sėkmė įvertinta pirma vieta „The New York Times“, „USA Today“ ir „Wall Stree Journal“ sąrašuose, o serija „Kalendoriaus mergina“ tapo karščiausia šių metų naujiena visame pasaulyje. Carlan gyvena Kalifornijoje su vyru ir dviem vaikais, užsiima joga ir rašo nuodėmingai viliojančias meilės istorijas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Visos 4 serijos knygos lengvai skaitėsi, yra linksmų momentų, yra rimtų momentų. Rekomenduoju visas iš eilės skaityt
 2. 100%
  Labai įdomi, įtraukianti, lengvai skaitoma knyga. Dėl to, kad Mijai reikia labai daug pinigų, ji pradeda dirbti palydove. Gali iš pirmo žvilgsnio susidaryti įspūdis, kad ji dėl to tikra vargšė. Tačiau viskas kitaip, ji supranta, kad jai tai visai patinka. Iš kiekvieno savo kliento ji išmoksta vis kažką naujo, o kartu ir randa naujų gerų draugų. Rekomenduoju.
 3. 100%
  Po rimtesnės literatūros, labai lengvai skaitoma ir įtraukianti knyga. Sužavėjo lengvas rašymo stilius. Knygos pagrindinė herojė turi pakovoti už save ir už esamą šeimą, išsrėbti visą košę. Knyga pilna smaikščių dialogų, kurie tikrai praskaidrina nuotaiką.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...