40%
40%

Kamino sala

Camino Island

John Grisham

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9789955137436, ISBN kodas: 9789955137436, SKU: 000000000002176353, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-04-26, Formatas: 22x15x2,9, Knygyne: 15.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina 9,18 €
Knygyne 15,29 €

Sutaupote 6,11 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Be galo stebinančiame ir nepaprastai įdomiame trileryje Johnas Grishamas aprašo rojų užgriūvančius nemalonumus.

Gauja vagių surengia įžūlią vagystę ir Prinstono universitete įsibrauna į požeminę Fairstouno bibliotekos saugyklą. Grobis neįkainojamas, bet Prinstonas jį apdraudęs dvidešimt penkiais milijonais dolerių. 

Kurortiniame Santa Rosos miestelyje Kamino saloje, Floridos valstijoje, Briusui Keiblui priklauso populiarus knygynas. Bet rimtus pinigus jis užsidirba prekiaudamas retais leidiniais. Labai mažai kas žino, kad Keiblas kartais pasidomi ir juodąja vogtų knygų bei rankraščių rinka. 

Merserą Man, išgyvenančią kūrybos krizę, todėl rašyti nebeįstengiančią jauną romanistę, atleidžia iš dėstytojos pareigų. Į ją kreipiasi elegantiška mįslinga moteris, atstovaujanti dar mįslingesnei kompanijai. Dosnus piniginis atlygis įtikina Merserą imtis darbo priedangoje, infiltruotis į grupę literatų, su kuriais Briusas draugauja, ir taip suartėti su knygyno savininku, kad pavyktų išsiaiškinti jo paslaptis. 

Galų gale Mersera sužino gerokai per daug, ir rojuje kyla bėdų, kurias Johnas Grishamas perteikia savo išskirtine maniera.

Atsiliepimai

Pikantiškas... naujoviškas, smagiai netipiškas... grynas atsipalaidavimas...
* USA Today

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko :)
 2. 100%
  Labai Grisamiska knyga:) Apie nusikaltimus, bet kitaip: be saudo- gaudo, be smurto, be emociniu isgyvenimu, be kraujo upiu, be ziaurybiu... Taip ir "sergi" uz nusikalteli (ar tikrai jis toks?)... Megavausi:)
 3. 100%
  Šis kūrinys nėra trileris ar detektyvas, netgi sunku kažkaip vienareikšmiškai apibrėžti. Visa siužėto linija aiški nuo pradžios iki galo ir galima būtų laikyti nuobodžia knyga, bet autoriaus rašymo maniera tikrai išskirtinė, jis viską pateikia lyg ir be didelių paslapčių, bet sudomina ir iškart įtraukia.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...