Kardų audra. „Ledo ir ugnies giesmė“ 3 knyga

ISBN kodas: 9786090113295, EAN kodas: 9786090113295

A Storm of Swords

George R. R. Martin

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 91)
Nominuota!
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090113295, ISBN kodas: 9786090113295, SKU: 000000000001109551, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 992, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2014-02-28, Formatas: 24,1x15,5x6,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Jovita Liutkutė

Ypatinga kaina
20,82 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kardų audra penkių karalių kare, kur vien praradimai, o pergalės abejotinos...

 Trečiojoje „Ledo ir ugnies giesmės“ knygoje George’as R. R. Martinas nesiliauja skaitytojus stebinęs savo sukurtų personažų nuotykiais ir likimais. Ir toliau meistriškai pinama intriga, išaiškėja daugybė paslapčių, bet dar daugiau jų atsiranda.

Dėl Geležinio sosto ir valdžios prasideda pražūtingas Penkių Karalių karas, ir tik Stanis Barateonas susivokia, kad Vesterosą pirma reikia apginti nuo baisios grėsmės iš Šiaurės, – nes iš ten jau slenka Tamsa ir Šaltis, kraštui ir žmonėms nešdami pražūtį, – tik tada rūpintis sostu ir valdžia. Jis vienintelis atsiliepia į Nakties sargybos brolių pagalbos šauksmą, nes jie vieni nebepajėgia grumtis su visos Šiaurės magiškomis galiomis ir tyržmonių gentimis, kurios gelbėdamosi veržiasi šion pusėn Sienos.

Vesterosas nusiaubtas tarpusavio karų, suniokotas ir išgriautas Vinterfelas, upių kraštuose siaučia badas ir plėšikai, o didžiūnai be perstojo kariauja vieni su kitais, sudaromos netvarios išdavikiškos sąjungos, kiekvienas ieško naudos sau. Atrodo, jog doram žmogui Septyniose Karalystėse neliko vietos.

Ar ką bepakeis ir grįžusi Daneiris su savo drakonais? O ir šie užaugs dar negreit. Tuo tarpu į sostą pasodinamas mažylis Tomenas, o už jį valdo Taivinas Lanisteris, grėsmingoji karaliaus ranka. Tik ar ilgam?

„Amerikietiškuoju Tolkienu“ pramintas George’as R. R. Martinas sukūrė didingą sakmę apie garbę, meilę, kerštą ir kovą. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja džiugina milijonus fantasy  žanro gerbėjų, o ištikimiausi jos skaitytojai nekantriai laukia tolesnių kelionių po magišką fantastinį pasaulį.

Pagal šią ir ankstesnes „Ledo ir ugnies giesmės“ knygas sukurtas ne mažiau populiarus pasaulyje serialas.


Visą knygų seriją rasite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 91)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pabaiga nustebino! Nesitikėjau tokios pabaigos, kažkiek skiriasi nuo pačio serialo, bet pagrindinės mintys išlieka tokios pat.
 2. 100%
  Man asmeniškai geriausia iš pirmų trijų dalių. Baigusi kai kuriuos skyrius tekdavo eiti parūkyti, nes kėlė per didelį slogutį. Perskaičius vieną "Sostų karų" dalį, šokant prie kitos patarčiau paskaityti kažką lengvesnio.
 3. 100%
  Verta paskaityti!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...